Menu

Naklejki na błotnik motocykla

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Naklejki na błotnik motocykla do Najpopularniejszych motocykli

Naklejki na błotnik motocykla dla wyglądu, ale i ochrony błotnika

Naklejki na błotnik motocykla to naklejki przygotowane głównie dla urozmaicenia wyglądu przedniego i tylnego błotnika. Elementy na front lub naklejane po bokach pozwalają wzbogacić styl błotnika, a przy okazji zwiększyć jego ochronę przed zabrudzeniem czy drobnymi uderzeniami.

Naklejki do błotnika poprawiają błotnik pod kilkoma względami

Szczególnie w przypadku motocykli cross enduro błotniki motocyklowe są narażone na zabrudzenie i rozmaite uszkodzenia. Z tego względu, elementy te nie są często urozmaicane, stawiając tu głównie na ich funkcje praktyczne. Aby samodzielnie poprawić wygląd błotnika, prostym sposobem są specjalne naklejki na błotnik.

Naklejka na błotnik motocykla może mieć formę większego elementu na front lub symetrycznej pary na boki. Choć w obu przypadkach będą pełniły głównie funkcję estetyczną, wykonana z odpowiednio trwałego materiału naklejka na błotnik może poprawić także praktyczne cechy błotnika, zwiększając jego odporność na brud i uderzenia w przeszkody, a przede wszystkim na zarysowania, które w przypadku błotnika będą jednymi z bardziej wyraźnych na nadwoziu.

Rozmaite naklejki na błotniki motocykla w Gmoto.pl

U nas znajdziesz naklejki na błotnik motocykla do różnych modeli jednośladów. Oferujemy naklejki na front i boki błotników, proste i z urozmaiconym wzorem lub logo. Cechy i parametry naklejki znajdziesz klikając na produkt.