Menu

Naklejki na wahacz

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 14

Naklejki na wahacz do Najpopularniejszych motocykli

Naklejki na wahacz dla urozmaicenia i ochrony tylnego zawieszenia

Naklejki na wahacz to naklejki na motocykl przygotowane specjalnie do tylnych wahaczy jednośladów. Znana głównie z motocykli terenowych naklejka na wahacz pozwala urozmaicić wygląd tej części maszyny, a przy okazji zwiększyć ochronę przed uderzeniami czy zarysowaniami.

Naklejki na wahacz cross enduro przydatnym dodatkiem do motocykla

Tak, jak osłony przednich amortyzatorów, także i osłony tylnych wahaczy mają za zadanie przejąć uderzenia czy brud nachodzący na motocykl podczas jazdy. Obecne częściej jako standardowe elementy motocykla, osłony wahaczy są zwykle elementami bez urozmaiceń, narażone na zarysowania.

Prostym sposobem na ochronę i urozmaicenie wyglądu osłony są przez to naklejki na wahacz cross enduro. Specjalna naklejka przyjmie na siebie zarysowania i uderzenia, chroniąc lub co najmniej ukrywając skutki kontaktu z przeszkodą. W przeciwieństwie do większości typów naklejki, naklejki na wahacz są często wykonane z twardych tworzyw sztucznych, co wyraźnie zwiększa odporność osłony także na mocniejsze uderzenia. Obecne na naklejkach proste wzory pozwalają natomiast urozmaicić także i tą część maszyny, choć często jest to wzór dużo mniej skomplikowany, niż przy bardziej widocznych naklejkach.

Wytrzymałe naklejki na wahacz cross enduro i inne w Gmoto.pl

U nas znajdziesz naklejki na wahacze w wielu odsłonach. Oferujemy dedykowane naklejki na wahacz Yamaha, KTM, Husqvarna i innych, dokładnie dopasowany do kształtu powierzchni osłony wahacza. Cechy i parametry naklejki znajdziesz klikając na produkt.