Menu

Oleje silnikowe syntetyczne 2T

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 94

-15% Olej silnikowy Motul 710 2T Syntetyczny 1l

51,00 zł

60,00 zł

Olej silnikowy Motul 710 2T Syntetyczny 1l

            (7)

-15% Olej silnikowy Motul 800 2T Road Racing Syntetyczny 1l

65,28 zł

76,80 zł

Olej silnikowy Motul 800 2T Road Racing Syntetyczny 1l

            (3)

-15% Olej silnikowy Motul 800 2T Off-Road Syntetyczny 1l

70,54 zł

82,99 zł

Olej silnikowy Motul 800 2T Off-Road Syntetyczny 1l

            (2)

Olej silnikowy Bel-Ray 2T Si-7 Syntetyczny 1 l

83,40 zł

Olej silnikowy Bel-Ray 2T Si-7 Syntetyczny 1 l

            (2)

-15% Olej silnikowy Motul 300V Road Racing 4T 15W50 Syntetyczny 1l

85,00 zł

100,00 zł

Olej silnikowy Motul 300V Road Racing 4T 15W50 Syntetyczny 1l

            (2)

Syntetyczne oleje silnikowe dostępne także do silników dwusuwowych

Oleje syntetyczne do silników dwusuwowych to typ oleju silnikowego, którego podstawa jest wytwarzana dzięki syntezie chemicznej. Ze względu na szereg zalet związanych z takim procesem produkcji, silnikowe oleje syntetyczne 2t należą do najlepszych, choć także i najdroższych olejów silnikowych stosowanych w silnikach dwusuwowych. Oleje silnikowe syntetyczne są polecane szczególnie do silników 2t wykorzystywanych agresywnie.

Dlaczego olej syntetyczny to najlepsze rozwiązanie także do dwusuwów?

Dzięki wytwarzaniu bazy oleju w laboratoriach w procesie syntezy chemicznej, oleje syntetyczne należą do najtrwalszych i najbardziej odpornych na zmiany parametrów olejów silnikowych. O ile w silnikach czterosuwowych, te zalety są niezwykle cenne, w przypadku dwusuwów olej tracony razem z paliwem nie wymaga już takiej trwałości.

Dlaczego więc w silnikach 2t także warto postawić na oleje syntetyczne? Ze względu na pozostałe zalety, a więc przede wszystkim czystość. Szczególnie w jednostkach mocno wysilonych, oleje silnikowe syntetyczne 2t nie doprowadzą do szybkiego zabrudzenia układu i utrudnienia przepływu mieszanki. Dzięki czystości, olej silnikowy syntetyczny 2t pozwoli też sprawniej czyścić sam układ z pomocą zastosowanych dodatków.

Olej silnikowy syntetyczny 2t to także ochrona i lepsza praca silnika

Oparte na substancjach syntetycznych i wyposażone w wiele dodatków, silnikowe oleje syntetyczne 2t najlepiej chronią też silnik, pozostawiają najmniej szkodliwych produktów spalania, a resztki są najłatwiej usuwane przez układ wydechowy. Syntetyczne oleje silnikowe 2t są też najbardziej odporne na wysokie temperatury i duże obciążenia.

Z tego względu, oleje silnikowe syntetyczne 2t najlepiej sprawdzą się w dużych i mocno wysilanych jednostkach napędowych, na przykład tych stosowanych w sporcie motocyklowym czy po tuningu. Oczywiście, silnikowe oleje syntetyczne 2t w silnikach do skuterów i wykorzystywanych mniej agresywnie, także poprawi ich pracę, nawet kosztem wyższej ceny w porównaniu do innych typów olejów.

Nowoczesne oleje silnikowe syntetyczne 2t w Gmoto.pl

W Gmoto.pl znajdziesz wysokiej jakości oleje syntetyczne do silników dwusuwowych. Oferujemy oleje renomowanych producentów, przygotowane do motocykli drogowych i do zastosowania w pojazdach wyczynowych. Cechy i parametry oleju oraz szereg dodatkowych informacji znajdziesz klikając na produkt.