Menu

Osłony przegubu napędowego zewnętrzne

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Osłony przegubu napędowego zewnętrzne do Najpopularniejszych motocykli

Osłona przegubu zewnętrznego to gumowy element, który chroni przegub na półosi znajdujący się przy kole. Narażenie przegubu na czynniki zewnętrzne sprawia, że odpowiednia jakość i mocowanie osłony jest czynnikiem kluczowym dla utrzymania przegubu w dobrym stanie.

W przeciwieństwie do przegubu wewnętrznego, przegub zewnętrzny najczęściej nie jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi za pomocą innych elementów podwozia. Z tego względu, podczas jazdy przegub jest wysoce narażony szczególnie na piasek, brud i czynniki zewnętrzne, które dostając się do przegubu mogą szybko doprowadzić do jego zużycia czy uszkodzenia.

Niezwykle ważna jest przez to odpowiednia ochrona przegubu przed takimi czynnikami. Do tego celu najczęściej stosuje się elastyczne, gumowe elementy ochronne zwane osłonami przegubu, szczelnie mocowane po obu jego stronach.

Dzięki takiej osłonie, przegub nie tylko jest wolny od brudu i innych substancji mogących pogorszyć jego pracę, ale i ma zapewnioną odpowiednią ilość smaru przez cały okres użytkowania.

W naszej ofercie dostępne są osłony przegubu zewnętrznego do wielu modeli pojazdów ATV. Oferujemy wytrzymałe, odporne na czynniki zewnętrzne osłony wraz z mocowaniem i dobranym przez producenta smarem. Cechy i parametry danej osłony są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.