Menu

Podnóżki boczne

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Podnóżki boczne do Najpopularniejszych motocykli

Boczna podnóżka to typowy sposób na podparcie nieużywanego motocykla. Łatwa w użyciu, stopka boczna wymaga jednak odpowiednich materiałów, a przede wszystkim montażu zapewniającego stabilność jednośladu.

Główną zaletą stopki bocznej motocykla jest jej praktyczność. Użycie stopki bocznej nie wymaga użycia siły do przemieszczenia motocykla, co przydaje się szczególnie przy ciężkich jednośladach. Co więcej, wielkość stopki i jej mocowanie przynosi o wiele mniej negatywnych skutków dla prześwitu i konstrukcji motocykla.

Konstrukcja stopki bocznej ma swoje zalety także na bardziej grząskim terenie, gdzie użycie stopki centralnej jest utrudnione. Łatwiej jest wówczas umieścić element o większej powierzchni pod stopką boczną i tym samym ustabilizować motocykl podczas postoju.

Jednocześnie jednak, konstrukcja stopki bocznej jest także jej podstawową wadą. Ustawienie motocykla pod odpowiednim kątem na jednym podnóżku wymaga nie tylko optymalnego doboru stopki, jej jakości i wytrzymałości, ale i montażu zapewniającego stabilne położenie motocykla.

W naszej ofercie dostępne są podnóżki boczne renomowanych producentów, na czele z firmą SW-Motech. Oferujemy wysokiej jakości boczne podnóżki zapewniające stabilność zaparkowanego motocykla. Cechy i parametry stopki oraz lista modeli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.