Menu

Stelaże pod sakwy motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 567

Stelaże pod sakwy Junak M11

202,00 zł

Stelaże pod sakwy Junak M11

            (1)

Stelaże pod sakwy Hyosung GV125C

202,00 zł

Stelaże pod sakwy Hyosung GV125C

            (3)

Stelaże pod sakwy Kawasaki VN 750 Vulcan

202,00 zł

Stelaże pod sakwy Kawasaki VN 750 Vulcan

            (1)

Stelaż sakw półsztywnych SHAD Uniwersalny

361,03 zł

Stelaż sakw półsztywnych SHAD Uniwersalny

            (1)

Stelaże pod sakwy Kawasaki VN 900 Vulcan

209,00 zł

Stelaże pod sakwy Kawasaki VN 900 Vulcan

            (1)

Stelaże pod sakwy Suzuki VL 1500 LC

202,00 zł

Stelaże pod sakwy Suzuki VL 1500 LC

            (1)

Stelaż pod sakwy dla stabilności i ochrony sakw motocyklowych

Stelaże pod sakwy motocyklowe to elementy, które ułatwiają bezpieczny, stabilny montaż torb i sakw motocyklowych po bokach pojazdu. Stelaże i podpory pod sakwy nie tylko tworzą miejsce dla montażu sakw, ale i chronią je przed kontaktem z innymi elementami jednośladu. Ze względu na konstrukcje motocykli, w wielu przypadkach stelaż pod sakwy jest niezbędny do montażu sakw na motocyklu.

Dlaczego stelaż pod sakwy okazuje się tak ważny dla montażu sakw?

Ze względu na konstrukcję tylnej części jednośladów, często nawet twarde kufry boczne wymagają odpowiednich elementów stabilizujących ich pozycję. Tym bardziej ryzykowny jest tu montaż elastycznych torb i sakw motocyklowych. Aby zamontować je bez ryzyka zmiany pozycji i zabezpieczyć przed kontaktem z elementami napędu czy wydechu, podstawą ich montażu jest specjalny stelaż pod sakwy i torby dopasowany do danego jednośladu.

Stelaże pod sakwy z podporą dla ochrony dolnej części bagażników

Już nawet prosty stelaż pod sakwy wyraźnie poprawia bezpieczeństwo i ułatwia montaż sakw po bokach motocykla. W przypadku stelaży do klasycznych motocykli, wiele z nich posiada podpory pod sakwy motocyklowe niedopuszczające do kontaktu sakw z gorącym tłumikiem. Przez ich bardziej skomplikowany kształt i typ motocykli, do których są używane, stelaże pod sakwy z podporą są też często urozmaicone wizualnie, a przede wszystkim chromowane.

Stelaże sakw często wymagają doboru nie tylko do motocykla

Pod kątem doboru, stelaż pod sakwy jest wytwarzany przede wszystkim dla konkretnego motocykla. Dzięki dopasowaniu do konstrukcji jednośladu, stelaże pod sakwy motocyklowe mogą być zamocowane bez ryzyka luzu czy uszkodzenia innych elementów maszyny. W wielu przypadkach, stelaże i podpory pod sakwy motocyklowe są też wiązane z konkretnym modelem bagażnika. Typowym przykładem są stelaże pod sakwy do motocykli sportowych i sportowo-turystycznych, w których kształt i pozycja torb i sakw ma niebagatelne znaczenie dla parametrów jazdy.

Uniwersalny i dedykowany stelaż pod sakwy w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wysokiej jakości stelaż pod sakwy motocyklowe do wielu modeli jednośladów. Oferujemy stelaże pod sakwy z podporą i bez, uniwersalne i przygotowane pod konkretne bagażniki motocyklowe. Cechy i parametry stelażu i podpory pod sakwy są dostępne po kliknięciu na produkt.