check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Pokrętła regulacji sprężyn przedniego zawieszenia

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 21

Przeglądaj według producenta

Pokrętła regulacji sprężyn przedniego zawieszenia do Najpopularniejszych motocykli

Pokrętła regulacji sprężyn przedniego zawieszenia to elementy, które umożliwiają ustawienie przedniego zawieszenia bez konieczności użycia specjalnych narzędzi. Umieszczone w odpowiednich miejscach, prócz funkcji praktycznej mogą także urozmaicić wygląd tej części motocykla.

Ugięcie wstępne zawieszenia to podstawowy parametr określający jego twardość. Za jego pomocą możemy określić, jak bardzo zawieszenie stłumi nierówności możliwe do spotkania na trasie. Do typowej jazdy motocyklem zupełnie wystarcza określenie jednej, stałej wartości ugięcia wstępnego. Niekiedy jednak przydałoby się to ustawienie zmienić, co standardowo jest możliwe tylko za pomocą dodatkowych narzędzi.

Dla osób zauważających częstą potrzebę zmiany tego parametru, przydatne stają się pokrętła regulacji sprężyn. Instalowane w miejscach, gdzie standardowo używa się odpowiednich narzędzi, pokrętła umożliwiają szybką zmianę ugięcia wstępnego dłonią. W niejednym przypadku, pokrętła urozmaicają także wygląd tej części motocykla. Z tego względu można je spotkać w rozmaitych kolorach i kształtach.

W naszej ofercie dostępna jest gama pokręteł regulacji sprężyn przedniego zawieszenia w różnych modelach motocykli. Oferujemy pokrętła dostosowane do instalacji w konkretnych modelach o różnych kształtach i kolorach. Cechy i parametry danych pokręteł oraz lista modeli motocykli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.