Menu

Pokrowce na siedzenie motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Pokrowce na siedzenie motocyklowe do Najpopularniejszych motocykli

Pokrowiec na siedzenia motocyklowe chroni i zdobi

Pokrowiec na siedzenia motocyklowe to element łączący funkcję ozdobną z ochroną siedzenia i motocyklisty. Obok wpływu na wygląd, pokrowiec siedzenia zwiększa przyczepność motocyklisty i chroni kanapę przed wilgocią i uszkodzeniami. Uszkodzony pokrowiec na siedzenie motocyklowe może doprowadzić do uszkodzeń jednośladu i pogorszyć bezpieczeństwo jazdy.

Przyczyny, z jakich wymienia się pokrowiec siedzenia

Przy typowej jeździe, pokrowce na siedzenie wymienia się wskutek uszkodzenia lub dla urozmaicenia wyglądu. Obok standardowych, na rynku dostępne są więc pokrowce na siedzenia motocyklowe o nietypowej kolorystyce, zdobieniach i innych, wyróżniających jednoślad elementach.

Pokrowiec na siedzenie motocykla wyczynowego

Szczególne znaczenie, pokrowiec siedzenia ma w motocyklach sportowych i terenowych. W sportowych, musi on dawać przyczepność i nie pozwalać na osuwanie się motocyklisty podczas szybkiej jazdy. W terenowych, pokrowiec na siedzenie motocyklowe wymaga wyjątkowej odporności na brud, wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. W obu przypadkach znaczenie ma też wygląd, jednak nie może on wychodzić poza cechy praktyczne.

Rozmaite pokrowce na siedzenia motocyklowe w Gmoto.pl

U nas znajdziesz pokrowce na siedzenie do wielu modeli motocykli i skuterów. Oferujemy standardowe zamienniki stworzone na wzór fabrycznego pokrowca siedzenia, jak i pokrowce na siedzenie modyfikujące wygląd i właściwości praktyczne siedzenia. Cechy i parametry pokrowca znajdziesz po kliknięciu na produkt.