Menu

Policzki i wyściółki do kasków

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 335

Nosek do kasku LS2 FF320 STREAM

18,90 zł

Nosek do kasku LS2 FF320 STREAM

            (1)

Policzki, wyściółki i inne tego typu akcesoria do kasków stanowią ważny element każdego kasku motocyklowego. Ich cechy zapewniają nie tylko komfort użytkowania kasku, ale i odpowiednią jego wentylację, a w razie wypadku są też pierwszym elementem chroniącym głowę przed urazem. Niezwykle ważne jest więc utrzymanie wnętrza kasku w dobrym stanie, a w razie uszkodzenia wymiana. Ta natomiast nie wymaga wymiany całego kasku, wystarczy odpowiednio dobrać do kasku jego wyściółkę czy ochronę karku, by przywrócić mu pierwotne właściwości.

Wyściółka do kasku motocyklowego to komfort i bezpieczeństwo

Niektóre elementy związane z wyściółką mogą też poprawić komfort jazdy, indywidualizując kształt wyściółki do preferencji kierowcy. Nawet profesjonalnie wyścielony kask może mieć pewne mniej komfortowe strefy. Właśnie do nich opracowane zostały dodatkowe elementy wyściółki do kasków, dzięki którym kask będzie w pełni komfortowy, a przy tym zachowa wymagane właściwości wentylacyjne czy ochronne.

Najlepsze wyściółki i policzki do kasku w ofercie Gmoto.pl

W naszej ofercie dostępne są wyściółki i policzki do kasku wielu producentów. Oferujemy szereg zarówno pojedynczych, jak i zawartych w zestawach poduszek wnętrza kasku, osłon karku i innych elementów związanych z jego wnętrzem. Cechy i parametry elementy oraz lista modeli pasujących kasków są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.