check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Pozostała odzież motocyklowa

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 4921
Osłona termiczna na nogi Leoshi - 168604
NEO Nauszniki przeciwhałasowe - 97-560
Skarpety termoaktywne motocyklowe Brubeck Trekking średnie 39-41 -20%

58,79 zł

73,49 zł

Najniższa cena: 73,49 zł

Skarpety termoaktywne motocyklowe Brubeck Trekking średnie 39-41

Portflel skórzany L z łańcuchem
Osłona deszczowa na buty L 30 cm - 190024
Kołnierz Oxford Snug czarno szary 1 szt - NW602
Skarpety termoaktywne motocyklowe Brubeck Trekking średnie 42-44 -20%

58,79 zł

73,49 zł

Najniższa cena: 73,49 zł

Skarpety termoaktywne motocyklowe Brubeck Trekking średnie 42-44

Portflel skórzany L

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Przydatne dodatki do standardowej odzieży motocyklowej

Kurtki, spodnie czy rękawice to podstawa dobrej odzieży motocyklowej. Nie oznacza to jednak, że na nich ta lista się kończy. Aby móc komfortowo i bezpiecznie wykorzystywać zalety swojego jednośladu, warto wyposażyć się także w szereg innych, przydatnych elementów odzieży. I nie chodzi tu tylko o najbardziej typowe dodatki, jak ochraniacze czy szeroką gamę odzieży przeciwdeszczowej.

Co dają produkty takie, jak kominiarka czy komin motocyklowy

Aby walczyć ze skutkami zmiennych warunków pogodowych, dobór odzieży warto rozpocząć już od bielizny, która zapewni odpowiednią temperaturę ciała przy każdej temperaturze powietrza. Dla głowy bardzo przydatna jest specjalna kominiarka termoaktywna motocyklowa, motocyklowy ocieplacz na szyję czy choćby chusta, a dla dolnej części pleców odpowiednie pasy nerkowe. Poziom bezpieczeństwa zwiększą natomiast elementy odblaskowe, dzięki którym motocyklista będzie jeszcze lepiej zauważalny przez innych użytkowników dróg.

Działania związane z motocyklem nie ograniczają się zresztą tylko do jazdy. O motocykl trzeba też dbać, co czasem wiąże się z zabrudzeniami, a nawet niebezpieczeństwami. Aby temu zapobiec, warto zwrócić uwagę na odzież warsztatową. Jeśli natomiast lubisz czasem ruszyć w trasę jednośladem bez napędu silnikowego, zwróć uwagę na szereg elementów odzieży i akcesoriów przeznaczonych do jazdy na rowerze.

Kominiarka motocyklowa i inne dodatki w ofercie Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do odzieży motocyklowej. Oferujemy wysokiej jakości bieliznę, skarpety i kominiarki motocyklowe, specjalne gogle i elementy odblaskowe, a także profesjonalną odzież warsztatową i szereg elementów związanych z jazdą rowerem. Cechy i parametry danego elementu znajdziesz po kliknięciu na konkretny produkt.