Legenda wśród motocyklistów: Scottoiler już w Gmoto.pl

Z dnia: 2016-08-10

Od dziś Twój łańcuch będzie smarował się sam!

Jesteś aktywnym turystą? Przemierzasz spore odcinki swoim jednośladem? Zatem zestaw smarujący łańcuch Scottoiler został stworzony z myślą właśnie o Tobie!

Już od ponad 25 lat angielska firma Scottoiler specjalizuje się w produkcji urządzeń służących do automatycznego smarowania łańcuchów motocyklowych. Produkty tej firmy bardzo często są wybierane przez motocyklowych globetrotterów, ale także przez tych, którzy cenią sobie wygodę i produkty wysokiej jakości.Zasada działania takiego systemu jest bardzo prosta, a dzięki temu że nie posiada ruchomych elementów jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia. Zestaw jest bardzo prosty w zamontowaniu (z pewnością poradzisz sobie z tym bez pomocy mechanika). W połączeniu z dedykowanym olejem pozwoli Ci na długi czas zapomnieć o smarowaniu łańcucha i zwiększy jego żywotność blisko siedmiokrotnie oraz poprawi osiągi motocykla. Ilość oleju podawana na łańcuch to zaledwie 1-2 krople na minutę, więc nie będziesz musiał się martwić o jego chlapanie na tylną oponę, natomiast w bardziej wymagających warunkach (piasek, pył) możesz zwiększyć jego ilość, by lepiej zabezpieczyć łańcuch. System Scottoiler włącza i wyłącza się sam, więc nie ma mowy o niekontrolowanym wycieku oleju na postoju.

W ofercie naszego sklepu motocyklowego znajdziesz zestawy uniwersalne, które pasują do wszystkich motocykli ulicznych oraz enduro, a także zestawy dedykowane do motocykli KTM, Ducati, Suzuki V-Storm, Kawasaki i Triumph Tiger 800. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz właściwy produkt dla siebie: https://gmoto.pl/scottoiler-produkty.html.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe