tel: 17 247 22 20

Menu

Rękawice motocyklowe - Skuter/Miejskie - modeka

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    zł

Sortuj

Znaleziono: 40
Rękawice motocyklowe Modeka Baali czarne
299,00 zł
Rękawice motocyklowe Modeka Baali czarne
            (1)

Artykuły z bloga

Rękawice motocyklowe na skuter przydatne nie tylko do jazdy jednośladem

Rękawice motocyklowe na skuter to rękawiczki motocyklowe przygotowane do częstego użytku w warunkach miejskich. Skuterowe rękawice motocyklowe miejskie dają komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem, a także wygodę i praktyczność jako rękawiczki codzienne. Warte uwagi są szczególnie rękawice na skuter zimowe, zapewniające te cechy w warunkach typowych dla tej pory roku.

Czym wyróżniają się rękawice motocyklowe miejskie na skuter?

Rękawice motocyklowe to jeden z podstawowych elementów odzieży. Grube, wzmocnione i odpowiednio wentylowane, chronią dłonie, palce i ich stawy przed napływającym powietrzem czy skutkami upadku. Taka konstrukcja rękawic utrudnia jednak działanie dłońmi poza jednośladem, szczególnie w mieście. To skłoniło producentów, by stworzono specjalne rękawice motocyklowe miejskie. Dzięki krojowi i materiałom, rękawice motocyklowe skuter miejskie dają swobodę ruchu i nie utrudniają działań poza jednośladem. Wiele z nich ma też urozmaicony wygląd, by jeszcze mniej odróżniały się od typowych, eleganckich rękawic. Rękawice motocyklowe skuter miejskie można spotkać w rozmaitych odmianach, od typowej czarnej skóry po urozmaicone kolorystycznie i z nietypowymi wstawkami.

Wykorzystując odpowiednie rękawice motocyklowe skuter będzie bezpiecznym środkiem komunikacji nawet w zimie

Decydując się na miejskie rękawice motocyklowe skuter nie stanie się niebezpiecznym środkiem komunikacji. Co prawda, rękawice motocyklowe na skuter są przygotowane głównie do jazdy miejskiej, a więc raczej z niższymi prędkościami i na krótszych dystansach. Przy takiej jeździe rękawice motocyklowe miejskie skutecznie uchronią dłonie przed napływem powietrza i w razie wypadku. Najlepiej widać to, gdy chodzi o rękawice na skuter zimowe. Krój, materiały i wzmocnienia są tu doskonale przygotowane na, wyraźnie bardziej prawdopodobną, wywrotkę, a przy tym rękawice na skuter zimowe chronią przed niskimi temperaturami i mogą być bez problemu użyte poza motocyklem.

Rękawice na skuter zimowe i letnie w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rękawice motocyklowe na skuter w rozmaitych kolorach i urozmaicone o wiele typów grafik. Dzięki ich krojowi i materiałom, bezpieczeństwo i wygodę jazdy po mieście połączysz z niepowtarzalnym, wybranym przez ciebie stylem. Cechy i parametry rękawic znajdziesz klikając na konkretny produkt.

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki plikom cookies i technologiom pokrewnym oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że dopasujemy do Ciebie wyświetlane treści. Wyrażając zgodę na przechowywanie informacji na urządzeniu końcowym lub dostęp do nich i przetwarzanie danych (w tym w obszarze profilowania, analiz rynkowych i statystycznych) sprawiasz, że łatwiej będzie odnaleźć Ci w Gmoto dokładnie to, czego szukasz i potrzebujesz. Administratorem Twoich danych będzie Gmoto
Przetwarzamy dane w celach:
Ułatwienia korzystania z naszych stron, prezentowania spersonalizowanych treści i reklam oraz ich pomiaru, tworzenia statystyk, poprawy funkcjonalności strony
Zgodę wyrażasz dobrowolnie. Możesz ją w każdym momencie wycofać lub ponowić w zakładce Ustawienia plików cookies na stronie głównej. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność uprzedniego przetwarzania.