Sponsorujemy

Jesteśmy motocyklistami, dlatego bardzo chętnie wspieramy ludzi z pasją, taką jak nasza. Cieszymy się, że możemy pomagać w różnych przedsięwzięciach, a dzięki temu stawać się częścią ciekawych wypraw i towarzyszyć w zawodach Superenduro.

Wyprawa Rzeszów - Madagan - Rzeszów

W 2013 roku wsparliśmy Grandę z Rzeszowa, który Hondą XRV 750 Africa Twin pojechał do Madaganu i z powrotem. Madagan leży na "drugim końcu" Rosji, więc chyba nietrudno wyobrazić sobie jakie to było wyzwanie! Gratulujemy odwagi i determinacji.
Na tak odległą trasę ufundowaliśmy mu najlepszy zestaw napędowy firmy D.I.D. oraz zębatki Sunstar.

Mistrz Superenduro

Karol Paśko to zawodnik Superenduro, który ma już na swoim koncie wiele sukcesów. W 2015 roku zajął 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w Superenduro. Mimo, że w ostatnim biegu R6 Karol nie brał udziału, to i tak zajął wysokie miejsce na podium z aż 216 punktami na koncie.
Wyposażyliśmy Karola w najlepsze części z naszego sklepu, oraz zaprojektowaliśmy specjalnie dla niego koszulkę z naszym logo i z jego nazwiskiem.

Zabytkową WSKą dookoła Morza Bałtyckiego

WSK 125 z 1979 roku, 75 dni, 10 000 kilometrów, 3 środki transportu, niezliczona ilość przygód - tak w skrócie można opisać tą wyprawę.
Wiktor sam wyremontował swoją WSKę częściami z naszego sklepu, które mu ufundowaliśmy. O pracach jakie wykonał możecie przeczytać na jego blogu: http://125cmmieszanychuczuc.blogspot.com/2015/05/przygotowanie-do-drogi.html?view=magazine. Znajdziecie tam również wpisy z podróży.

Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe