check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Sponsorujemy

Jesteśmy motocyklistami, dlatego bardzo chętnie wspieramy ludzi dzielących z nami pasję, którzy podejmują się ciekawych wyzwań. Cieszymy się, że możemy pomagać w różnych projektach, stając się częścią emocjonujących startów w zawodach Superenduro i motocyklowych wypraw w najdalsze zakątki globu.

Wyprawa Rzeszów → Magadan → Rzeszów

W 2013 roku wsparliśmy Grandę z Rzeszowa, który Hondą XRV 750 Africa Twin pojechał do Magadanu. Leżące ponad 10 000 kilometrów od Polski miasto nad Morzem Ochockim to “drugi koniec” Rosji, więc łatwo sobie wyobrazić, jak duże musiało być to wyzwanie. Jesteśmy pod wrażeniem odwagi i determinacji!

Na tak wymagającą trasę wyposażyliśmy Grandę w najlepszy zestaw napędowy japońskiej marki D.I.D i włoskie zębatki Sunstar.

 

Mistrz Superenduro

Karol Paśko to zawodnik Superenduro, który ma na koncie wiele sukcesów. W 2015 roku zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w Superenduro. Wyposażyliśmy Karola w najlepsze części enduro z naszego sklepu oraz zaprojektowaliśmy dla niego koszulkę Gmoto sygnowaną jego nazwiskiem.

 

Podróż dookoła Bałtyku na zabytkowej WSK 125

Zabytkowa WSK 125 z 1979 roku, 75 dni i 10 000 kilometrów — tak można podsumować podróż Wiktora Karczewskiego, który w 2015 roku odbył podróż dookoła Morza Bałtyckiego. Wiktor sam wyremontował swoje WSK 125, korzystając z części i akcesoriów z naszego sklepu, które mu ufundowaliśmy.