Menu

Środki do czyszczenia łańcucha w motocyklach

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 38
-15% Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Motul offroadowy

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,00 zł

101,15 zł

119,00 zł

Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Motul offroadowy

   (10)

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Środek do czyszczenia łańcucha wydłuża żywotność łańcucha napędowego

Środki do czyszczenia łańcucha to środki chemiczne, które pomagają zachować łańcuch napędowy motocykla w dobrym stanie. Środek do czyszczenia łańcuchów pozwala dokładnie wymyć łańcuch, usunąć nawet mocno zagnieżdżony brud oraz przygotować łańcuch do ponownego smarowania. Stosowany regularnie, płyn do mycia łańcucha rowerowego i motocyklowego zdecydowanie wydłuża żywotność tej części układu przeniesienia napędu.

Płyn do czyszczenia łańcucha dla ochrony łańcucha i elementów z nim związanych

Jednym z podstawowych czynników przyśpieszających zużycie łańcucha motocyklowego jest obecność brudu w łańcuchu. Zagnieżdżony brud utrudnia wzajemny ruch elementów łańcucha i generuje niepożądane tarcie. To powoduje poluzowanie się łańcucha i utratę jego pierwotnych właściwości, a także szybsze zużycie zębatki przedniej i tylnej. Aby nie dopuścić do zabrudzeń, łańcuch napędowy warto regularnie czyścić. Czyszczenie łańcucha najlepiej przeprowadzić wykorzystując specjalny preparat do czyszczenia łańcucha, który usuwa brud, a przy tym nie wpływa na właściwości samego łańcucha.

Środek do czyszczenia łańcuchów dostępny najczęściej w praktycznej formie sprayu

Środek do czyszczenia łańcucha to najczęściej płyn do mycia łańcucha w formie sprayu. Płyn do czyszczenia łańcucha aplikuje się na łańcuch, a następnie czyści łańcuch, usuwa brud i stary smar. Najlepiej wykorzystać do tego specjalną szczotkę do łańcuchów. Takie szczotki można nabyć osobno lub jako produkty w niektórych zestawach. Środek do mycia łańcucha jest dostępny często ze smarem w formie zestawu do czyszczenia łańcucha. Zaletą zestawu jest smar i preparat do czyszczenia łańcucha dobrane pod kątem składu i właściwości przez producenta.

Skuteczne środki do czyszczenia łańcucha w motocyklu w Gmoto.pl

U nas znajdziesz środki do czyszczenia łańcucha w motocyklu cenionych producentów substancji do konserwacji łańcuchów. Oferujemy środek do czyszczenia łańcucha osobny i w komplecie ze smarem oraz szczotką. Cechy i parametry danego środka są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.