tel: 17 247 22 20

Menu

Środki do czyszczenia łańcucha

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    zł

Sortuj

Znaleziono: 35
-15% Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Motul szosowy
76,42 zł
89,90 zł
Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Motul szosowy
            (48)
-15% Zestaw do konserwacji łańcucha Motul C1 C2+
72,25 zł
85,00 zł
Zestaw do konserwacji łańcucha Motul C1 C2+
            (4)
-15% Zestaw do konserwacji łańcucha Motul C1 C2 + szczotka
118,15 zł
139,00 zł
Zestaw do konserwacji łańcucha Motul C1 C2 + szczotka
            (3)
Zestaw do konserwacji łańcucha JMC
53,00 zł
Zestaw do konserwacji łańcucha JMC
            (1)
Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego JMC
125,00 zł
Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego JMC
            (3)
Środek do czyszczenia łańcucha w sprayu Bel-Ray 400 ml
33,99 zł
Niedostępny
Środek do czyszczenia łańcucha w sprayu Bel-Ray 400 ml
            (1)
Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Bel-Ray szoszowy
89,00 zł
Niedostępny
Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Bel-Ray szoszowy
            (3)
Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Bel-Ray offroad
95,00 zł
Niedostępny
Zestaw do konserwacji łańcucha napędowego Bel-Ray offroad
            (1)

Artykuły z bloga

Motocyklowe środki do czyszczenia

Środek do czyszczenia łańcucha wydłuża żywotność łańcucha napędowego

Środki do czyszczenia łańcucha to środki chemiczne, które pomagają zachować łańcuch napędowy motocykla w dobrym stanie. Środek do czyszczenia łańcuchów pozwala dokładnie wymyć łańcuch, usunąć nawet mocno zagnieżdżony brud oraz przygotować łańcuch do ponownego smarowania. Stosowany regularnie, płyn do mycia łańcucha rowerowego i motocyklowego zdecydowanie wydłuża żywotność tej części układu przeniesienia napędu.

Płyn do czyszczenia łańcucha dla ochrony łańcucha i elementów z nim związanych

Jednym z podstawowych czynników przyśpieszających zużycie łańcucha motocyklowego jest obecność brudu w łańcuchu. Zagnieżdżony brud utrudnia wzajemny ruch elementów łańcucha i generuje niepożądane tarcie. To powoduje poluzowanie się łańcucha i utratę jego pierwotnych właściwości, a także szybsze zużycie zębatki przedniej i tylnej. Aby nie dopuścić do zabrudzeń, łańcuch napędowy warto regularnie czyścić. Robi się to wykorzystując specjalny preparat do czyszczenia łańcucha, który usuwa brud, a przy tym nie wpływa na właściwości samego łańcucha.

Środek do czyszczenia łańcuchów dostępny najczęściej w praktycznej formie sprayu

Środek do czyszczenia łańcucha to najczęściej płyn do mycia łańcucha w formie sprayu. Płyn do czyszczenia łańcucha aplikuje się na łańcuch, a następnie usuwa brud i stary smar. Najlepiej wykorzystać do tego specjalną szczotkę do łańcuchów dostępną osobno lub w niektórych zestawach. Środek do mycia łańcucha jest dostępny często ze smarem w formie zestawu do czyszczenia łańcucha. Zaletą zestawu jest smar i preparat do czyszczenia łańcucha dobrane pod kątem składu i właściwości przez producenta.

Skuteczne środki do czyszczenia łańcucha w motocyklu w Gmoto.pl

U nas znajdziesz środki do czyszczenia łańcucha w motocyklu cenionych producentów substancji do konserwacji łańcuchów. Oferujemy środek do czyszczenia łańcucha osobny i w komplecie ze smarem oraz szczotką. Cechy i parametry danego środka są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki plikom cookies i technologiom pokrewnym oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że dopasujemy do Ciebie wyświetlane treści. Wyrażając zgodę na przechowywanie informacji na urządzeniu końcowym lub dostęp do nich i przetwarzanie danych (w tym w obszarze profilowania, analiz rynkowych i statystycznych) sprawiasz, że łatwiej będzie odnaleźć Ci w Gmoto dokładnie to, czego szukasz i potrzebujesz. Administratorem Twoich danych będzie Gmoto
Przetwarzamy dane w celach:
Ułatwienia korzystania z naszych stron, prezentowania spersonalizowanych treści i reklam oraz ich pomiaru, tworzenia statystyk, poprawy funkcjonalności strony
Zgodę wyrażasz dobrowolnie. Możesz ją w każdym momencie wycofać lub ponowić w zakładce Ustawienia plików cookies na stronie głównej. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność uprzedniego przetwarzania.