Menu

Środki do dezynfekcji

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 16

Środki do dezynfekcji dla ochrony przed bakteriami i zarazkami

Środki do dezynfekcji to preparaty przygotowane specjalnie do ochrony powierzchni motocykla i użytkownika przed zagrożeniami natury biologicznej. Preparaty do dezynfekcji rąk, kasków i odzieży czy rozmaitych powierzchni jednośladu pozwalają usunąć z nich szkodliwe zarazki i bakterie, szczególnie te mogące doprowadzić użytkownika motocykla do groźnych chorób.

Preparaty do dezynfekcji ważnym uzupełnieniem środków czyszczących

Typowe czyszczenie motocykla czy odzieży motocyklowej usuwa z nich brud, źródła nieprzyjemnych zapachów i inne substancje zaburzające ich wygląd czy pogarszające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nie zawsze jednak, typowe czyszczenie usunie szkodliwe mikroorganizmy. Choć ich obecność nie jest zauważalna od razu, to już skutki mogą być bardzo groźne dla ciała motocyklisty. Z tego względu, do ich usuwania przygotowano specjalne środki do dezynfekcji.

Jakie środki do dezynfekcji znajdziemy w przypadku jednośladów?

Najczęściej, środki dezynfekcyjne możemy podzielić ze względu na miejsce ich użycia. Jest to spowodowane głównie substancjami i ich wpływem na materiały użyte do produkcji danego elementu motocykla czy odzieży, a także tym, jakie mikroorganizmy najczęściej tam znajdziemy. W efekcie, oferta zawiera środki do dezynfekcji powierzchni skórzanych i metalowych motocykla, dezynfekcji skóry rąk, odzieży i kasków czy nawet do dezynfekcji narzędzi wykorzystywanych przy jednośladzie.

Przy ich doborze należy zwrócić uwagę nie tylko na cel, ale i substancje zawarte w preparacie. Niektóre z nich mogą okazać się szkodliwe dla motocyklisty, co wymusi zastosowanie alternatywnych preparatów. Nie mniej ważne jest też ich poprawne użycie. Nawet najlepszy preparat nie uchroni motocyklisty przed mikroorganizmami, jeśli nie zostanie użyty zgodnie z zaleceniami producenta. Wiele produktów jest w tym celu pakowanych w pojemniki ze specjalnym aplikatorem ułatwiającym rozprowadzenie środka po powierzchni.

Rozmaite, skuteczne środki do dezynfekcji w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite środki do dezynfekcji cenionych producentów chemii motocyklowej. Oferujemy preparaty do dezynfekcji powierzchni motocykla, ciała użytkownika, odzieży i kasków, wytwarzane na bazie alkoholu i specjalnie przygotowane środki bezalkoholowe. Cechy i parametry środka znajdziesz klikając na produkt.