Menu

Szczotki do czyszenia

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 32

Szczotka do czyszczenia łańcucha

9,99 zł

Szczotka do czyszczenia łańcucha

            (50)

Szczotka do czyszczenia łańcucha JMP

62,66 zł

Szczotka do czyszczenia łańcucha JMP

            (5)

Szczotka do czyszczenia zębatek i łańcucha Oxford

10,00 zł

Niedostępny

Szczotka do czyszczenia zębatek i łańcucha Oxford

            (2)

Szczotka czyszczenia łańcucha

10,71 zł

Niedostępny

Szczotka czyszczenia łańcucha

Szczotki do czyszczenia łańcuchów to narzędzia przygotowane specjalnie do regularnej obsługi łańcuchów napędowych w motocyklach. Specjalna konstrukcja szczotek pozwala szybko i precyzyjnie wyczyścić łańcuch i przygotować go do ponownego wykorzystania w motocyklu.

Jedną z podstawowych czynności związanych z obsługą łańcucha napędowego motocykla jest jego czyszczenie. Gromadzący się w newralgicznych miejscach na łańcuchu brud nie tylko przyśpieszy jego zużycie i zagrozi zerwaniem, ale również doprowadzi do szybkiego zużycia także inne elementy związane z pracą łańcucha. Z tego powodu, łańcuch wymaga regularnego i dokładnego czyszczenia.

Nie jest to jednak czynność prosta, dlatego bardzo pomocnym stają się specjalne szczotki przygotowane do czyszczenia łańcucha. Zarówno materiały, z jakich wykonane są elementy czyszczące, jak i sama konstrukcja szczotki pozwalają wyraźnie przyśpieszyć pracę z łańcuchem, a jednocześnie poprawić jej skuteczność. Kształt szczotki jest również zaletą dla czyszczącego, gdyż dzięki temu mniej brudu i smaru zostaje przeniesione na jego ubiór.

W naszej ofercie dostępne są rozmaite wersje szczotek przygotowanych do czyszczenia łańcucha. Skonstruowane przez znanych producentów łańcuchów, pozwalają szybko i skutecznie wyczyścić nawet bardzo zabrudzony łańcuch. Cechy i parametry danej szczotki są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.