check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Szybkozłączki do ładowania akumulatorów

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 94
Złącze akumulatorowe SAE

26,99 zł

Złącze akumulatorowe SAE

stars    (1)
Kabel do ładowarki Unit ID:228438
Przewód do ładowarek Optimate - TM71
Przewód adapter SAE Oxford - EL109
Kabel do ładowarki Baas  - BA1
Kabel do ładowarki JMP Skan 1.0/4.0/8.0
Kabel do ładowarki JMP Skan 4.0 CAN-BUS
Kabel do ładowarki JMP Skan 1.0/4.0/8.0
Adapter SEA Noco X-Connect - GC009
Kabel do ładowarki JMP Skan 1.0/4.0/8.0
Adapter SEA O67F Tecmate - O67F
Adapter SEA O67M Tecmate - O67M
Przetwornica napięcia stałego Niu - 10107008
Przewód do ładowarki Niu MQI GT - 10112015
Przewód do ładowarki O16 Tecmate - O16

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Szybkozłącze do ładowania akumulatora zdecydowanie ułatwia działanie

Szybkozłącze do ładowania akumulatorów to przewody akumulatorowe, które ułatwiają łączenie akumulatora ze źródłem prądu. Szybkozłączki do akumulatora pozwalają naładować baterię bez potrzeby dostawania się do samego akumulatora i wykorzystać różne typy źródeł prądu do jego ładowania.

Typowa szybkozłączka do ładowania akumulatora ułatwia łączenie z baterią

Szybkozłącze do ładowania akumulatorów to, wbrew pozorom, kilka rodzajów przewodów akumulatorowych. Standardowym typem szybkozłączki do akumulatora są kable, które z jednej strony łączone z akumulatorem, z drugiej umożliwiają podłączenie typowej ładowarki. Taka szybkozłączka do ładowania akumulatora może posiadać typowe klemy lub, montowane do akumulatora na stałe, oczka. W drugim przypadku szybkozłącze do ładowania akumulatorów uwalnia użytkownika od potrzeby każdorazowego łączenia przewodów z akumulatorem, zamiast tego umożliwiając łączenie go ze źródłem prądu przez łatwo dostępną złączkę.

Inne szybkozłączki do akumulatora dają alternatywę dla typowego ładowania

Obok typowych produktów, szybkozłącze do ładowania akumulatora może też mieć formę adaptera przekształcającego jeden typ złączki w inny czy przedłużki. Jeszcze jedną grupą są natomiast szybkozłączki do akumulatorów, które pozwalają naładować akumulator przez nietypowe łączenie, na przykład [cat:126]gniazdo zapalniczki. Stosując takie szybkozłącze do ładowania akumulatorów należy jednak pamiętać, że ma ono szereg ograniczeń, także w kwestii doboru wtyczki do gniazda. Szybkozłączka do ładowania akumulatora przez gniazdko nie pozwoli też podładować akumulator tak szybko, jak typowe przewody.

Rozmaite szybkozłączki do ładowania akumulatorów w Gmoto.pl

W Gmoto.pl znajdziesz szybkozłącze do ładowania akumulatora w wielu odsłonach. Oferujemy szybkozłączki do akumulatora z klemami i oczkami, przedłużki i adaptery, a także szybkozłącze do ładowania akumulatora umieszczane w gnieździe zapalniczki. Cechy i parametry danego szybkozłącza znajdziesz po kliknięciu na produkt.