Menu

Arkusze i tektury do uszczelek

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 81

Arkusz na uszczelki wydechu 1,5 mm 300x500 mm

24,75 zł

Arkusz na uszczelki wydechu 1,5 mm 300x500 mm

            (2)

Arkusze i tektury do uszczelek do Najpopularniejszych motocykli

Arkusz na uszczelki do samodzielnego uszczelnienia silnika

Arkusz na uszczelki to materiały na uszczelki umożliwiające wykrojenie uszczelek do danego silnika. Arkusz do uszczelek przydaje się szczególnie w przypadku rzadkich modeli i tuningu jednośladu. Tektura na uszczelki wymaga wiedzy o parametrach uszczelki i dokładności wycinania.

Tektura uszczelkowa przydatna przy jednośladach historycznych

Zalety, jakie daje arkusz do uszczelek, są głównie dwie. Przede wszystkim arkusz do wycinania uszczelek daje możliwość przygotowania uszczelki do rzadkich modeli historycznych. W wielu przypadkach, trudno dostępna jest dopasowana do modelu uszczelka arkusz pozwala natomiast przygotować ją samodzielnie z różnych materiałów.

Arkusz do uszczelek do zastosowania w nowszych motocyklach

Jako uszczelka arkusz do wycinania uszczelek przyda się też w nowszych jednośladach. Często tektura uszczelkowa to opcja tańsza od gotowego produktu. Arkusz na uszczelki znajduje też zastosowanie w tuningu motocykla, gdzie standardowy silnik jest modyfikowany i przez to trudniej o odpowiednie uszczelki układu.

Tektura na uszczelki wymaga wiedzy i dokładności

Arkusz do uszczelek ma swoje wymagania. Niezbędna jest tu wiedza o parametrach uszczelki i o tym, jakie materiały na uszczelki są tu wymagane, a także dokładność wykrajania. W tym ostatnim przydaje się zwilżenie elementu silnika olejem i przyłożenie tam arkusza, dzięki czemu tektura na uszczelki otrzymuje wzór do wycięcia.

Arkusze na uszczelki z rozmaitych materiałów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz arkusz do uszczelek cenionych producentów, w tym Elring czy Victor Reinz. Oferujemy pojedyncze tektury na uszczelki i zestawy arkuszy z różnych materiałów. Cechy i parametry arkusza są dostępne po kliknięciu na produkt.