Menu

Testery napięcia do akumulatorów

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 139

Artykuły z bloga

Testery napięcia to narzędzia służące do badania poziomu napięcia na rozmaitych urządzeniach elektrycznych stosowanych w motocyklu. Dzięki testerowi można szybko zlokalizować źródło problemów z nieprawidłową pracą silnika czy innego układu, którego podstawą jest wymagany przedział napięcia.

Wiele urządzeń i mechanizmów w motocyklu wykorzystuje do pracy elektrykę. Niekiedy, jak w przypadku układu napędowego, jest ona niezbędna do jazdy motocyklem. Aby jednak elektryka spełniała tu swoje zadanie, niezbędne jest tu odpowiednie napięcie wychodzące z akumulatora.

Prostym sposobem na sprawdzenie napięcia jest wykorzystanie specjalnego testera. Wynik takiego padania pozwoli nie tylko określić poziom zużycia akumulatora, ale i wychwycić źródła innych problemów spotykanych podczas jazdy motocyklem.

Test sprawności akumulatora można przeprowadzić także innym testerem, aerometrem badającym gęstość elektrolitu. Wynik takiego testu określi, czy proces chemiczny uwalniający ładunki elektryczne w typowym akumulatorze przebiegają sprawnie i z określoną prędkością.

Najwyższej klasy testery pozwolą określić szereg innych parametrów związanych z pracą akumulatora bez względu na typ testowanego sprzętu. Dzięki takiemu narzędziu będziemy w stanie określić jego stopień zużycia i żywotność, a także jego wpływ na urządzenia motocykla.

W naszej ofercie dostępne są testery różnego typu. Oferujemy zarówno proste, standardowe testery napięcia, jak i aerometry, wskaźniki Combi Check, aż po profesjonalne systemy TestMate. Cechy i parametry danego testera są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.