Menu

Tłoki motocyklowe - komplet

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Tłoki motocyklowe - komplet do Najpopularniejszych motocykli

Kompletny tłok motocyklowy dla łatwej naprawy silnika

Tłoki kompletne z pierścieniami i sworzniami

Standardowe, kompletne tłoki motocyklowe to zestawy zawierające standardowe tłoki i elementy niezbędne do ich poprawnego montażu i pracy w silniku motocykla. Dobór elementów zestawu przez producenta zmniejsza czas pracy przy tłoku i eliminuje ryzyko niedopasowania poszczególnych części.

Same tłoki motocyklowe to za mało

Do optymalnej pracy w silniku niezbędny jest nie tylko odpowiedni tłok do skutera czy motocykla. Nie mniej ważne są elementy przy tłoku, przede wszystkim pierścienie motocyklowe związane z tłokami. Pierścienie tłokowe zapewniają tu odpowiednie smarowanie i szczelność mimo wysokiej temperatury pracy i działanie dużych sił, co pozwala przekazać całą siłę wybuchu paliwa na powierzchnię tłoka. Sworzeń i zabezpieczenia łączenia tłoka z korbowodem sprawne przekazanie energii generowanej w komorze spalania.

Tłok do skutera czy motocykla w komplecie

Potrzeba dopasowania tych elementów sprawia, że nowy tłok motocyklowy jest oferowany często w zestawie jako tłoki i pierścienie. Kolejnym powodem jest możliwość zużycia lub uszkodzenia kilku elementów w przypadku uszkodzenia i zużycia samego tłoka. Bezpieczniej jest wówczas wykorzystać tłok motocyklowy w zestawie z nowymi elementami. W praktyce, kompletny tłok do skutera czy motocykla warto wykorzystać w każdym przypadku awarii silnika wymagającej wymiany tłoka.

Kompletne, standardowe tłoki motocyklowe w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kompletne tłoki standardowe przygotowane do wielu modeli motocykli i skuterów. Oferujemy zestawy tłokowe o standardowych wymiarach, wykonane z typowych materiałów i o podwyższonej wytrzymałości. Cechy i parametry kompletu znajdziesz po kliknięciu na produkt.