check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Transport motocykli - akcesoria

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 266
Pas transportowy JMP 25 mm/ 3 m z zamkiem zaciskowym
Pasy do transportu motocykla 6ON tylne koło
Pasek mocujący 40 x 1,8 cm - 89315
Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66000

327,43 zł

dostawa 0 zł

Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66000

Uchwyt transportowy Ciro czarny - 66101
Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66100

327,43 zł

dostawa 0 zł

Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66100

Uchwyt transportowy Ciro czarny - 66001
Pasy transportowe UTV Moose Utility  - 3920-0494

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Transport motocykli bezpieczny dzięki odpowiednim akcesoriom

Akcesoria do transportu motocykla to szereg elementów wykorzystywanych do bezpiecznego, stabilnego transportu jednośladu. Specjalne pasy, linki i ich mocowania pozwalają na transport motocykli na odpowiedniej podstawie bez obawy o ich przewrócenie lub inną zmianę pozycji, nawet wskutek przejeżdżania przez nierówności na drodze.

W niejednym przypadku transporty motocykli to spore wyzwanie

Wbrew mniejszym masom i wymiarom w porównaniu z samochodami, transporty motocykli należą do bardziej kłopotliwych. Ich konstrukcja, szczególnie w przypadku ciężkich jednośladów wymusza ustawienie ich w pionie, a to znów wymaga zastosowania szeregu mocnych elementów dla utrzymania tej pozycji. Transport motocykla odbywa się więc przy zastosowaniu specjalnych pasów i linek, odpowiednio wytrzymałych i odpornych na rozmaite czynniki, a przy tym łatwych do montażu i poluzowania w razie potrzeby.

Uchwyt do transportu motocykla nie mniej ważny, niż pas

Obok linki czy pasa, często niezbędnym elementem staje się też specjalny uchwyt do transportu motocykla. Jako przygotowany pod dany model jednośladu, uchwyt do transportu motocykla pozwala zahaczyć pas czy linę w konkretnym miejscu jednośladu, bez obawy o uszkodzenia jego elementów. Uchwyt związany z podłogą pozwala natomiast zabezpieczyć transport motocykli przez przygotowanie bezpiecznych, mocnych miejsc mocowania pasa u podstawy.

Bezpieczny transport motocykli dzięki akcesoriom dostępnym w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite elementy przygotowane pod transporty motocykli. Oferujemy pasy, linki i różnego rodzaju uchwyty cenionych producentów, uniwersalne i dostosowane do danego jednośladu. Cechy i parametry danego elementu są dostępne po kliknięciu na produkt.