Menu

Uchwyty i mocowania układu chłodzenia

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 19

Uchwyty i mocowania układu chłodzenia do Najpopularniejszych motocykli

Uchwyty i mocowania układu chłodzenia dla stabilności pozycji chłodnicy

Uchwyty i mocowania układu chłodzenia to elementy, które utrzymują stabilne położenie chłodnicy i innych elementów układu w motocyklu. Standardowy lub akcesoryjny uchwyt mocowanie chłodnicy czy wentylatora motocykla chroni element chłodzenia przed zmianą pozycji nawet przy agresywnej jeździe. Wzmocniony uchwyt mocowanie chłodnicy sprawdza się szczególnie przy jednośladach terenowych.

Mocowanie chłodnicy i innych elementów niezwykle ważne dla chłodzenia

Obok parametrów i konstrukcji samej chłodnicy, nie mniej ważna dla chłodzenia elementów motocykla jest jej odpowiednia pozycja. Tylko tak powietrze będzie odpowiednio przepływało przez układ, chłodząc krążący w chłodnicy płyn. W efekcie, szczególną uwagę należy zwracać na uchwyt mocowanie chłodnicy czy wentylatora utrzymujący chłodnicę w odpowiedniej pozycji podczas jazdy.

Wytrzymałe mocowanie chłodnicy jest niezbędne przede wszystkim przy agresywnej jeździe terenowej, gdzie na chłodnicę działają duże, gwałtowne i zmienne siły. W efekcie, standardowe uchwyty i mocowania układu chłodzenia są tu często zastępowane wytrzymałymi, a przy tym lekkimi wspornikami z aluminium. Nawet przy najlepszym wsporniku należy jednak pamiętać, że kluczową kwestią jest jego dobór i poprawny montaż, zarówno do motocykla, jak i samej chłodnicy.

Standardowe i nietypowe uchwyty i mocowania układu chłodzenia w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite uchwyty i mocowania chłodnicy i innych elementów układu chłodzenia motocykla. Oferujemy metalowe i plastikowe wsporniki z elementami montażowymi, standardowe i do wzmocnienia mocowania. Cechy i parametry danego elementu są dostępne po kliknięciu na produkt.