Menu

Uniwersalne opony do skutera

Producent

Szerokość opony

Profil opony

Średnica

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Wyposażony w uniwersalne opony skuter pokona rozmaite trasy

Nie wszyscy posiadacze skuterów i małych motocykli wykorzystują swoje jednoślady tylko do jazdy miejskiej. Dla wielu przyjemnością, a czasem i koniecznością jest jazda na skuterze po innych typach dróg. Dla bezpiecznej i komfortowej jazdy po tych drogach, specjalnie dla skuterów przygotowaliśmy uniwersalne opony skuterowe dostępne jako opony bezdętkowe i z dętką.

Uniwersalne opony skuterowe do jazdy po gorszych drogach

Przygotowane specjalnie pod skuter opony uniwersalne łączą cechy przydatne do jazdy po asfalcie z tymi niezbędnym do poruszania się na polnej ścieżce. Głębszy i bardziej wyraźny bieżnik oraz twardsza mieszanka pozwoli komfortowo i bezpiecznie jeździć tam, gdzie typowa opona miejska lub opona sportowa, w szczególnie ta przeznaczona do modeli wyścigowych, szybko straciłaby swoje walory.

W przeciwieństwie do nich, uniwersalne opony do skutera wytrzymają jazdę po ubitej ziemi, kamieniach czy błocie w różnych warunkach, zapewniając odpowiednią przyczepność przez długi czas. Przy wyborze należy pamiętać, że optymalne korzystanie z opony zależy od szeregu wyznaczników. Indeks prędkości, indeks nośności czy szerokość opony do skuterów pozwala wybrać oponę na skutery najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb i charakterystyki jednośladu.

Uniwersalne opony do skutera dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie znajdziesz opony uniwersalne do skutera cenionych producentów ogumienia takich, jak Dunlop, Michelin, Metzeler czy Pirelli. Oferujemy uniwersalne opony do skuterów o różnych kształtach, głębokości bieżnika i z różnych półek cenowych, pośród których z pewnością znajdziesz uniwersalne opony do skutera odpowiednie dla twojego jednośladu i pokonywanych dróg. Cechy i parametry opony do skutera oraz jej dostępne rozmiary znajdziesz po kliknięciu na produkt.