Menu

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Uszczelki wydechów SITO dla popularnych, nietypowych zamienników

Uszczelki wydechów SITO to uszczelki wydechu motocyklowego przygotowane specjalnie do wykorzystania przy wydechach z rozwiązaniami opatentowanymi przez firmę SITO. Uszczelki wydechów SITO pozwalają wykorzystać pełnię właściwości nietypowych układów wydechowych bez obawy o szczelność czy poprawny przepływ spalin.

Uszczelki wydechów SITO uzupełniają nietypowy układ wydechowy

Zarówno w przypadku nowych jednośladów, jak i motocykli i skuterów wyprodukowanych jakiś czas temu, w miejsce standardowych elementów można umieścić takie o nietypowej konstrukcji i lepszych właściwościach. Typowym przykładem są tu układy wydechowe, a konkretnie propozycja firmy SITO wykorzystująca nietypową konstrukcję z niezależnymi dwoma komorami. Dzięki konstrukcji i zastosowanym materiałom, układ wydechowy SITO poprawia osiągi nawet nowych jednośladów, w tych starszych pozwalając zastosować nowe technologie przy zachowaniu historycznej stylistyki.

Aby jednak wykorzystać wszystkie walory wydechów SITO, niezbędne jest wykorzystanie także elementów montażowych przygotowanych specjalnie pod ten układ. W efekcie, uszczelki wydechów SITO są osobną grupą produktów zawierającą uszczelki kolektora wydechowego, tłumika i łączeń obecnych w układzie. Uszczelki wydechów SITO pozwalają zmniejszyć hałas i zapewniają szczelność układu mimo nietypowych rozwiązań. Podobnie, jak w przypadku typowych uszczelek, uszczelki wydechu SITO wymagają dokładnego doboru i jakości oraz poprawnego montażu w układzie.

Uszczelki wydechu motocyklowego SITO do wielu modeli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz uszczelki wydechów SITO przygotowane do wielu jednośladów, w których można zastosować tego typu wydech. Oferujemy wysokiej jakości uszczelki kolektora wydechowego, tłumika i innych elementów, dostosowane do danego układu i motocykla. Cechy i parametry uszczelki są dostępne po kliknięciu na produkt.