Menu

Uszczelniacze piasty koła przód

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 16

Uszczelniacze piasty koła przód do Najpopularniejszych motocykli

Uszczelniacze piasty to elementy zapewniające szczelność miejsca, w którym przednie koło motocykla obraca się wobec nieruchomych części zawieszenia. Dzięki uszczelnieniu, miejsce nie jest narażone na działanie czynników zewnętrznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na swobodny obrót koła.

Potrzeba swobodnego wzajemnego obrotu elementów często wiąże się z ich ochroną przed czynnikami, które mogą powodować niepożądane tarcie. Typowym tego przykładem jest miejsce mocowania przedniego koła, szczególnie narażone na pył i brud obecny na drogach. Zastosowanie łożysk i odpowiedniego smaru może nie wystarczyć, dlatego stosowane są tu także specjalne uszczelniacze.

Dzięki uszczelnieniu osi koła, zastosowane tu smary nie wydostają się poza przestrzeń pracy i zapewniają optymalny, swobodny obrót koła przez długi czas. Z drugiej strony, smar i sama przestrzeń między obracającymi się elementami nie zostaje zabrudzona, zachowując swoje optymalne wymiary i jakość współpracujących powierzchni.

W naszej ofercie dostępne są uszczelniacze piasty do różnych modeli motocykli. Oferujemy wysokiej jakości uszczelniacze renomowanych producentów. Cechy i parametry danego uszczelniacza oraz lista modeli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.