Menu

Wahacze kompletne

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Wahacze kompletne do Najpopularniejszych motocykli

Kompletne wahacze to gotowe układy wahacza z odpowiednio dobranymi do nich elementami przegubów. Zestaw taki pozwala na szybki montaż wahacza w miejsce uszkodzonego, bez ryzyka błędnego doboru elementów zapewniających swobodny, ściśle ukierunkowany ruch wahacza względem ramy motocykla.

W przypadku uszkodzenia wahacza lub nawet chęci zmodyfikowania tylnego zawieszenia motocykla, wymiana samego wahacza nie wystarcza do zapewnienia poprawnego, swobodnego ruchu tylnego koła. Często konieczna staje się również wymiana elementów związanych z wahaczem, które odpowiadają właśnie za swobodę ruchu wahacza względem ramy takie, jak łożyska czy tuleje.

Zamiast samodzielnych prób doboru poszczególnych elementów, rozwiązaniem staje się wówczas zakup gotowego do montażu, kompletnego wahacza z zamocowanymi już elementami dodatkowymi. Przygotowany przez producenta, kompletny wahacz wymaga jedynie odpowiedniego zamocowania i uszczelnienia.

W naszej ofercie dostępne są wahacze kompletne do różnych modeli motocykli, a także pojazdów ATV. Oferujemy wysokiej jakości wahacze przygotowane do montażu, standardowe oraz wzmacniane w celu uzyskania lepszych oczekiwanych właściwości. Cechy i parametry wahacza oraz lista modeli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.