Nagrody i certyfikaty

Nagrody

2 miejsce - 2016 - motoryacja - opineo

2 miejsce w rankingu sklepów w kategorii Motoryzacja

W 2016 roku spełniły się nasze marzenia i awansowaliśmy z 8 miejsca w rankingu sklepów Opineo.pl wprost na podium! 2 miejsce to dla nas ogromny zaszczyt, bo świadczy o tym jak bardzo nas doceniacie.
Wśród komentarzy szczególnie często chwalona jest miła i fachowa obsługa oraz szeroki asortyment, który stale rozwijamy.

Zobacz cały ranking > (szczegóły: str.40)

 

 

wyróżnienie w motoryzacji - opineo 2015

Wyróżnienie 2015 Opineo w kategorii Motoryzacja

W 2015 roku zajęliśmy 8 miejsce w kategorii Motoryzacja, gdzie konkurowaliśmy nie tylko ze sklepami motocyklowymi, ale także sprzedającymi części samochodowe lub ogumienie.

Zobacz cały ranking >

 

 

Certyfikaty

certyfikat trusted shop dla Gmoto.pl

Niemiecki certyfikat dla sklepów internetowych

Przeszliśmy pozytywnie audyt i proces certyfikacji niemieckiej firmy Trusted Shops. Firma sprawdziła wiarygodność naszej firmy, wypłacalność a także wykonała audyt sklepu internetowego w efekcie którego musieliśmy dostosować nasz sklep do serii wymogów. Z dumą stwierdzamy że wprowadziliśmy wszystkie wymagane zmiany dzięki czemu nasz sklep jest teraz bezpieczniejszy i spełnia wszystkie wymogi prawne konieczne do prawidłowego handlu przez internet. Dlatego firma Trusted Shops zdecydowała się chronić wszystkie nasze transakcje do kwoty
10 000 zł.

Zobacz nasz certyfikat >

 

System Wiarygodnych Opinii

Opineo.pl odznacza sklepy internetowe, które przystąpiły do programu "Słucham Swoich Klientów". Oznacza to że sklep aktywnie zbiera opinie oraz słucha każdego Klientów. Dzięki temu Klienci naszego sklepu mają pewność, że czytamy każdą opinię zamieszczoną na Opineo, a ich komentarze są głównym elementem w strategii rozwoju Gmoto.pl. Ponadto w Gmoto.pl posiadamy wdrożony "System Wiarygodnych Opinii", co oznacza że wszystkie opinie wyświetlone na naszym profilu Opineo oznaczone znakiem "Wiarygodna Opinia" pochodzą wyłącznie od Klientów, którzy faktycznie dokonali u nas zakupu.

 

Sklep dbający o prawa konsumenta

Nasz regulamin i cały sklep został sprawdzony przez prawników z serwisu prokonsumencki.pl.

Oznacza to, że regulamin sklepu i polityka prywatności należycie chronią prawa konsumenta oraz nie zawierają klauzul niedozwolonych prawem.

Nasz sklep spełnia wszystkie wymogi dotyczące ochrony danych osobowych.

Zobacz certyfikat

 

 

Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe