Menu

Sklep Yakk EXP

Yakk EXP to nie marka motocyklowa to przygoda, wolność i brak ograniczeń w wytyczaniu trasy, które zapewniają akcesoria motocyklowe z polskiej manufaktury. To również społeczność motocyklistów, którzy nie boją się ekstremalnych wypraw, a swojej maszynie ufają bardziej niż komukolwiek, kiedy ruszają razem w najtrudniejszą trasę. Z produktami Yakk EXP uzbroisz swój motocykl w wytrzymałe akcesoria (m.in. gmole i płyty pod silnik), przygotujesz maszynę do wielkich wyzwań przed wyruszeniem po przygodę (m.in. podnośniki i stojaki motocyklowe) oraz spakujesz się tak, że żadne oberwanie chmury na Thorong La czy brodzenie przez rzekę na mongolskim stepie nie będzie zagrażało twojemu ekwipunkowi (m.in. wodoodporne sakwy motocyklowe). Yakk EXP. Ty i twój motocykl zawsze gotowi na przygodę.

Perfekcja wykonania - w produktach marki Yakk EXP nie ma miejsca na kompromisy. Tworzą je ludzie, którzy sami zmagają się z wyzwaniami podczas wypraw motocyklowych po najdalszych zakątkach globu, więc dobrze wiedzą, jak ważne jest solidne wykonanie i niezawodność. Wszystkie produkty zostały wykonane w Polsce z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Funkcjonalność i modularność - produkty Yakk EXP zostały zaprojektowane przez specjalistów, którzy korzystają z własnego doświadczenia, a także wiedzy profesjonalnych motocyklistów. Co więcej, produkty od Yakk EXP są kompatybilne. Z wybranych modułów możesz stworzyć ekwipunek, który nie zawiedzie cię podczas wyprawy na koniec świata.

Dedykowane rozwiązania - produkty, które są do wszystkiego, są do niczego. Yakk EXP projektuje akcesoria motocyklowe z myślą o danym modelu lub warunkach, w jakich będzie poruszał się kierowca. Dzięki temu otrzymujesz doskonale dopasowany produkt, któremu możesz zaufać podczas eksploracji świata przez długie lata.

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 61

Sakwy tekstylne 2 x 30L YakkEXP

1 190,00 zł

Niedostępny

Sakwy tekstylne 2 x 30L YakkEXP

Sakwa torba na kufer 10l YakkEXP

399,00 zł

Niedostępny

Sakwa torba na kufer 10l YakkEXP

Sakwa torba na kufer 15l YakkEXP

399,00 zł

Niedostępny

Sakwa torba na kufer 15l YakkEXP