Menu

Żarówki 6V do świateł stopu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 5

Żarówka 6V 21/5W BAY15D

2,50 zł

Żarówka 6V 21/5W BAY15D

            (15)

Żarówka pomarańczowa 6V 21/5W BA15d

3,99 zł

Żarówka pomarańczowa 6V 21/5W BA15d

            (4)

Żarówka czerwona 6V 5W BA15S

3,99 zł

Niedostępny

Żarówka czerwona 6V 5W BA15S

Żarówka Cartechnic 6V 18/5W BAY15d

5,50 zł

Niedostępny

Żarówka Cartechnic 6V 18/5W BAY15d

            (1)

Żarówka Bosma 6V 21W BA15s

3,99 zł

Niedostępny

Żarówka Bosma 6V 21W BA15s

Żarówki 6V do świateł stopu do Najpopularniejszych motocykli

Żarówka do światła stopu 6V znana głównie ze starszych jednośladów

Żarówki 6V do świateł stopu to osobne źródło światła lamp stopu przygotowane do pracy z prądem o napięciu 6 woltów. Pracujące obok typowych żarówek lampy tylnej, żarówki świateł stopu 6V są specjalnie przygotowane do nieregularnej pracy i generowania mocnego źródła światła w krótkim czasie.

Połączone źródła światła lub osobna żarówka do światła stopu

W dobie dużego ruchu ulicznego, niezwykle ważną rolą tylnego oświetlenia jest informowanie innych uczestników ruchu o zmniejszaniu prędkości motocykla. Lampy mogą tu stosować jedną żarówkę łączącą funkcje lampy tylnej i hamowania lub wykorzystywać osobne żarówki do świateł stopu, pracujące niezależnie od podstawowych żarówek tylnych lamp jednośladu.

Osobna żarówka do światła stopu przydatna szczególnie w układzie 6V

Zaletą wykorzystania osobnej żarówki jest możliwość doboru jej do specyfiki pracy światła stopu. Pozwala to zastosować żarówki nie tylko jaśniejsze, ale i bardziej odporne na nieregularne załączenia i wyłączenia. Widać do szczególnie w przypadku żarówki 6V do świateł stop. Stosowane głównie w starszych motocyklach i małych skuterach, żarówki 6V światła stopu wyraźne zasygnalizują hamowanie pojazdu bez obawy o ich szybkie zużycie.

Nowoczesne żarówki do świateł stopu 6V w Gmoto.pl

U nas znajdziesz żarówki 6V do świateł stop stosowanych w wielu modelach motocykli i skuterów. Oferujemy zarówno standardowe żarówki o napięciu 6V, jak i nowoczesne ich zamienniki. Cechy i parametry danej żarówki są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.