Menu

Zestaw naprawczy pompy

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 73

Pierścień pompy strumieniowej Sea Doo WSM

252,25 zł

Pierścień pompy strumieniowej Sea Doo WSM

            (1)

Obudowa pompy WSM

1 133,57 zł

Obudowa pompy WSM

Wałek pompy Sea Doo WSM

491,12 zł

Niedostępny

Wałek pompy Sea Doo WSM

Wałek pompy Kawasaki WSM

232,20 zł

Niedostępny

Wałek pompy Kawasaki WSM

Zestaw naprawczy pompy do Najpopularniejszych motocykli

Zestaw naprawczy pompy do skutera wodnego uzupełnia niezbędne elementy

Zestaw naprawczy pompy do skutera wodnego to komplet elementów związanych z typowym zużyciem lub uszkodzeniem pompy. Zestaw naprawczy pompy strumieniowej pozwala przywrócić jej pierwotny stan i sprawność bez potrzeby wymiany całego mechanizmu.

Zestaw naprawczy pompy strumieniowej, gdy wymiany nie wymaga pompa

Praca pompy strumieniowej w skuterze wodnym naraża ją na szereg uszkodzeń. W efekcie, pompa wody to złożony mechanizm, na który składa się nie tylko obudowa, wirnik i wałek pompy, ale też elementy łożyskujące, zabezpieczające i uszczelniające układ. Nierzadko to one pierwsze ulegają zużyciu lub uszkodzeniu, dlatego też części zamienne są dostępne jako zestaw naprawczy pompy do skutera wodnego.

Typowy zestaw naprawczy zawiera podstawowe łożyska, uszczelki, w tym simeringi, a także zabezpieczenia układu. Osobną kwestią jest wymiana bardziej znaczących elementów pompy. W takim przypadku, na rynku dostępny jest osobny wałek pompy, pierścień pompy strumieniowej, a nawet cała obudowa. Tego typu elementy można wymienić nie tylko ze względu na zużycie, ale też na bardziej trwałe. Typowym przykładem jest pierścień pompy strumieniowej, który standardowo gumowy, można zamienić na odporne na słoną wodę pierścienie ze stali nierdzewnej.

Zestaw naprawczy pompy strumieniowej w wielu odsłonach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz elementy oraz zestaw naprawczy pompy do skutera wodnego wielu cenionych producentów. Oferujemy części zamienne i zestawy naprawcze pomp wykorzystywanych w skuterach Sea Doo, Yamaha, Kawasaki czy Polaris, standardowe i jako zamienniki o wyższej wytrzymałości czy odporności na słoną wodę. Cechy i parametry zestawu i elementu znajdziesz klikając na produkt.