Menu

Zestaw naprawczy wałka zdawczego

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 249

Zestaw naprawczy wałka zdawczego All Balls

73,50 zł

Zestaw naprawczy wałka zdawczego All Balls

            (1)

Zestaw naprawczy wałka zdawczego do Najpopularniejszych motocykli

Zestawy naprawcze wałka zdawczego dla utrzymania stanu skrzyni biegów

Zestawy naprawcze wałka zdawczego to komplety podstawowych elementów związanych z prawidłową pracą wałka zdawczego w skrzyni biegów. Złożony przede wszystkim z odpowiednich uszczelnień i elementów stabilizujących jego pozycję, zestaw naprawczy wałka zdawczego pozwala wydłużyć pracę wałka bez obaw o jego przemieszczenie, nieszczelność w skrzyni i uszkodzenie samego wałka.

Zestaw naprawczy wałka zdawczego z podstawowymi częściami zamiennymi

W typowej skrzyni biegów motocykla, wałek zdawczy skrzyni biegów wymaga dwóch głównych elementów montażowych. Pierwszy z nich uszczelnia miejsce, gdzie wałek wychodzi poza korpus skrzyni biegów, a drugi stabilizuje pozycję wałka, by nie dopuścić do zmiany odległości między zębami zębatek, z którą wałek jest bezpośrednio związany. Właśnie te uszczelnienia i zabezpieczenia składają się na typowy zestaw naprawczy wałka zdawczego.

Co daje typowy zestaw naprawczy wałka zdawczego?

Zestaw naprawczy wałka zdawczego pozwala wymienić zużywające się lub uszkodzone elementy montażowe wałka bez obawy o błędy w ich doborze. Uszczelki, tuleje i zabezpieczenia są tu przygotowane już przez producenta, a działanie użytkownika motocykla sprowadza się do wyboru kompletu dla danego jednośladu i poprawnego montażu.

Zestawy naprawcze wałka zdawczego do wielu modeli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz zestawy naprawcze wałka zdawczego do wielu modeli motocykli. Oferujemy gamę zestawów naprawczych renomowanego producenta, firmy All Balls. Cechy, parametry oraz skład danego kompletu są dostępne po kliknięciu na produkt.