1. Gmoto.pl
  2. Producenci
  3. Buse

Buse - sklep

Buse logo

Odzież i akcesoria Büse oparte na wiedzy o potrzebach motocyklisty

Renomowany niemiecki producent utworzony przez mistrza enduro. Wiedza o potrzebach pozwoliła stworzyć produkty idealnie dobrane do wymogów motocyklisty. Szeroka gama produktów, od odzieży i akcesoriów, po wysokiej jakości części zamienne i dodatki do motocykla. Sprawdź sam, co oferuje Büse.

Wyprzedaże Buse

Więcej o Buse

Jako wielokrotny mistrz enduro i uczestnik Sześciodniówki na Wyspie Man, Heino Büse doskonale wiedział, czego potrzebuje doświadczony motocyklista. Już pod koniec lat 70-tych niemiecki mistrz dzielił się swoim doświadczeniem z lokalnymi producentami odzieży. Büse chciał jednak czegoś więcej, więc po ukończeniu kariery skupił się na utworzeniu marki sygnowanej własnym nazwiskiem. Łącząc doświadczenie z niemiecką dokładnością, na początku lat 80-tych rozpoczęła się budowa Büse.

Obecnie niemiecki producent to jeden z liderów rynku. Jego produkty to już nie tylko odzież dla fanów enduro, ale szeroka gama kurtek, spodni, butów, i akcesoriów dla najróżniejszych motocyklistów. Büse to także wytrzymałe i wygodne, a przy tym stylowe kaski w wielu odmianach, wykonane z najwyższą starannością i przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, jak również gama dopracowanych części zamiennych i akcesoriów dla samego motocykla. Wszystko to oferowane jest w cenie, która może zaskoczyć poszukiwaczy sprzętu z najwyższej półki. 

Gama solidnych i praktycznych produktów Büse w Gmoto.pl

 W naszej ofercie znajdziesz rozmaite produkty renomowanej niemieckiej firmy Büse. Oferujemy szeroką gamę odzieży i akcesoriów dla motocyklisty, jak i części zamienne, akcesoria oraz elementy bagażowe do motocykli wielu producentów. Cechy i parametry danego produktu znajdziesz po kliknięciu na konkretną pozycję.</p> 

Produkty Buse znajdziesz także w kategoriach:
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe