1. Gmoto.pl
  2. Producenci
  3. EBC

EBC - sklep

EBC logo

Jakość i doświadczenie w tarczach i klockach EBC

Renomowany producent tarcz, klocków i innych komponentów układu hamulcowego. Doświadczenie w sporcie samochodowym i motocyklowym oraz produkcji układów dla najróżniejszych maszyn. Elementy standardowe i tuningowe doskonałe do poprawienia pracy układu hamulcowego. Poznaj EBC.

Szczęki EBC

Tarcze hamulcowe EBC

Sprężyny sprzęgłowe EBC

Wyprzedaże EBC

Promocje EBC

Najpopularniejsze produkty

Więcej o EBC

Firma EBC Brakes powstała w 1978 roku w Wielkiej Brytanii. Ideą było stworzenie pierwszych na świecie zamienników dla oryginalnych, wówczas wciąż dość nowych, klocków i tarcz hamulcowych. Szybki rozwój tych układów hamulcowych sprawił, że w Europie już po kilku latach EBC była mocną i cenioną marką. Wówczas Brytyjczycy zaatakowali rynek amerykański, i podobnie, jak na Starym Kontynencie także tam EBC szybko stała się liderem. Dużą rolę odegrał tu wkład w sport samochodowy i motocyklowy, w którym EBC niemal od początku widziała pole do popisu dla swoich czołowych produktów.

Dziś brytyjska marka to niekwestionowany lider w branży komponentów układu hamulcowego. Tarcze, klocki i inne elementy układu od EBC można spotkać w ogromnej ilości maszyn, poza samochodami i motocyklami także w rowerach, pojazdach ciężarowych, a nawet pociągach czy elektrowniach wiatrowych. Oferta marki to produkty zarówno do standardowych układów hamulcowych, jak i do układów tuningowanych i wyczynowych. Doświadczenie i specjalizacja EBC gwarantuje wysoką jakość i nowoczesne technologie, znane z układów hamulcowych stosowanych w pojazdach najbardziej znanych producentów. 

Najwyższej jakości elementy hamulców od EBC w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów EBC. Oferujemy najwyższej jakości tarcze hamulcowe i sprzęgłowe, klocki, szczęki i inne komponenty układów hamulcowych, a także gamę narzędzi i płynów związanych z pracą hamulców motocyklowych. Cechy i parametry produktów znajdziesz po kliknięciu na daną pozycję.

Produkty EBC znajdziesz także w kategoriach:
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe