1. Gmoto.pl
  2. Producenci
  3. Kriega

Kriega - sklep

Kriega logo

Profesjonalne akcesoria dla podróżników motocyklowych prosto z Wielkiej Brytanii. Sprawdzone w trudach podróży po Mongolskich stepach i lasach Syberii. Spotkasz je u boku niejednego motocykla w Afryce lub Azji i jeszcze dalej. Trwałe i praktyczne. Stworzone przez motocyklistów dla motocyklistów. Poznaj Kriega.

Więcej o Kriega

Założona na przełomie tysiącleci brytyjska firma Kriega bardzo szybko dołączyła do grona specjalistów od kufrów, sakw i różnego rodzaju akcesoriów do motocykli terenowych. Celem założycieli marki, pasjonatów turystyki motocyklowej Doma Longmana i Michaela Cottama było przygotowanie sprzętu dla motocyklistów adekwatnego do poziomu, który oferowali ich dotychczasowi pracodawcy, wytwarzający profesjonalny sprzęt i odzież turystyczną.

Idąc tą samą drogą, Kriega postawiła na jakość i praktyczność, rezygnując ze stylu i niskiej ceny. Jako fani motocykli, założyciele firmy wiedzieli, że w owym czasie były to tylko chwyty producentów ukrywające kiepskie jakościowo produkty. Zamiast tego, Kriega poszła w stronę morderczych testów, na czele z Rajdem Dakar. To między innymi dzięki pomysłom przygotowanym pod tą imprezę, dziś motocykliści mogą nabyć wytrzymałe i praktyczne torby, plecaki i sakwy Kriega, dopracowane stelaże i kanistry, a także szereg akcesoriów do turystycznej odzieży motocyklowej.

Profesjonalny sprzęt i akcesoria Kriega dostępne w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów firmy Kriega przygotowanych do motocykla i dla motocyklisty. Oferujemy wysokiej jakości torby i sakwy czy plecak Kriega, jak również profesjonalne, dedykowane stelaże oraz najróżniejsze akcesoria, w tym zestawy montażowe i uchwyty. Cechy i parametry produktów znajdziesz po kliknięciu na konkretną pozycję.

Produkty Kriega znajdziesz także w kategoriach:
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe