1. Gmoto.pl
  2. Producenci
  3. Mannol

Mannol - sklep

Mannol logo

Mannol to wiedza i jakość w profesjonalnych produktach

Niemiecki producent znany z jakości i dostosowania produktów do potrzeb danych układów. Wiedza i doświadczenie oparte na wytwarzaniu części motocyklowych i współpracy z motosportem. Oleje, chemia, a także części motocyklowe dla użytkowników jednośladów i warsztatów. Poznaj Mannol.

Więcej o Mannol

Powstały w 1996 roku Mannol to marka produktów wytwarzanych przez o 3 lata starszą, niemiecką firmę Sudheimer Car Technik-Vertriebs GmbH spod Hamburga. Marka szybko zyskała na znaczeniu dzięki jakości i szerokiej gamie produktów, postawieniu na motosport oraz rozwijaniu innych typów produktów przez firmę, między innymi klocków hamulcowych czy filtrów. Mannol zdobywał tak wiedzę o praktycznym zastosowaniu i potrzebach dotyczących chemii i olejów, a przez to wytwarzał produkty spełniające określone wymagania danych układów.

Dzięki temu Mannol to dziś marka znana na całym świecie marka, a jej produkty można znaleźć w wielu odsłonach sportu motorowego. Niemałą część swojej wiedzy Mannol kieruje w stronę motocyklistów i ich maszyn. W przypadku produktów takich, jak olej silnikowy i przekładniowy czy też smar do przegubów Mannol przygotował całą gamę przeznaczoną wyłącznie dla jednośladów. W jej ofercie można również znaleźć najróżniejsze środki do czyszczenia i konserwacji tych maszyn oraz higieny i bezpieczeństwa ich użytkowników, a nawet sygnowane tą marką części motocyklowe.

Wysokiej jakości chemia, oleje i części Mannol Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów firmy Mannol przeznaczonych do pracy i konserwacji mechanizmów motocykla. Oferujemy zarówno oleje, smary i wysokiej jakości środki czyszczące i warsztatowe, jak również gamę części motocyklowych sygnowanych tą marką. Cechy i parametry danego produktu znajdziesz po kliknięciu na konkretną pozycję.

 

Produkty Mannol znajdziesz także w kategoriach:
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe