Motocykle Benzer

Charakterystyka marki

We współczesnym świecie, gdzie reklama stanowi potęgę, niewiele firm decyduje się na wybór drogi trudniejszej, jaką jest wyrobienie marki poprzez rekomendację kolejnych klientów. Mimo, że może wydawać się to nieprawdopodobne, właśnie na tym oparty jest system pozyskiwania przez koncern Benzer nowych potencjalnych klientów. Jak sam producent zapewnia na swojej oficjalnej stronie, nad tradycyjną, przerysowaną niejednokrotnie agresywną reklamę w mediach, przekłada on wzajemny ciąg polecania sobie produktów Benzer przez kolejnych, zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów. Tym samym, o firmie motocyklowej Benzer, na próżno szukać informacji w radio. Nie istnieją także podstawy\, aby oczekiwać wzmianki o niej w telewizji. Benzer, to jedna z nielicznych firm, o której dowiedzieć można się szybciej od znajomych, jeżeli tylko wykazują oni zainteresowanie światem motoryzacji. To właśnie prestiż i świadomość, że firma ta pozostaje przede wszystkim znana i ceniona w gronie pasjonatów, czyni z niej firmę wyjątkową.

            Filozofia, oparta jest na zwiększaniu poziomu zadowolenia klientów, poprzez stałą pracę nad utrzymaniem najwyższej jakości produktów. Działanie marki Benzer, oparte jest na cennym doświadczeniu w branży motocyklowej, zdobywanym poprzez cały okres dotychczasowego istnienia firmy na rynku. Doświadczenie producentów i projektantów, pozwala na zapewnienie maksymalnej jakości jednośladów oraz ich bezawaryjności, które przekładają się na spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.
Dokładnie 24 miesiące gwarancji przysługują każdemu, kto zdecyduje się na zakup jednego z modeli motocykli Benzer przy czym, każda z maszyn, przed trafieniem na rynek motocyklowy, poddawana jest serii specjalistycznych testów jakościowych. Tylko i wyłącznie pojazdy jednośladowe, które przejść zdołały w stopniu zadowalającym testy, dopuszczane są do obrotu. Stała sprzedaż jest istotna dla producenta marki Benzer, ale priorytet stanowi wyłącznie sprzedawanie zadowolenia. Zadowolenie zaś, idzie w parze z bezawaryjnością i wysoką jakością; Benzer dysponuje i jednym i drugim.

Pozostałe modele Benzer

Poniżej znajduje się lista modeli Benzer do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
B
C
D
F
G
I
M
O
Q
R
S
T
W
X
Y
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe