Części do Husaberg

Najpopularniejsze modele

motocykle Husaberg - logo

Charakterystyka marki

Husaberg to producent motocykli z dwu lub czterosuwowymi silnikami. Początkowo firma produkowała swoje motocykle w Szwecji, ale obecnie ich produkcja odbywa się Austrii w macierzystej firmie KTM, która jest właścicielem Husaberga.

Tak to się zaczęło

Firma Husaberg powstała w 1988 roku. Jej założenie związane było z zakupem szwajcarskiej firmy  Husqvarna przez Cagiva w 1987 roku. Jednak nadal, co ciekawe, części do tego typu motorów były produkowane w Szwajcarii. Nazwa firmy właśnie pochodzi z  od nazwy miasteczka Husabergs Udde, gdzie zlokalizowana była pierwsza siedziby firmy. Po raz pierwszy użył jej jeden z pracowników firmy, który został zmuszony do podania nazwy w czasie prezentowania modelu. To firma, o której mówi się, że „urodziła się w Szwecji, ale rozkwitła w Austrii” i ta austriacka precyzja jest tym co ją wyróżnia.

Niezawodność i innowacyjność

Husaberg to motocykle o wysokiej jakości i wytrzymałości oraz troski, o każdy nawet najmniejszy szczegół. Nowoczesne rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i komfort. Na uwagę zasługuje również ciekawa stylistyka, która wyróżnia właściciela tego modelu na drodze. Cechą wyróżniającą ten model jest niezawodny silnik, który gwarantuje niesamowite doznania w czasie jazdy. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń i lubią czuć dreszcz emocji w czasie jazdy. Co ciekawe motocykle tej marki używane są przez szwedzkie wojsko.

Czy to już koniec?

Niestety miłośnicy marki nie maja powodów do radości. 2014 roku firma przeżywa 25-lecie istnienia jednak równocześnie jest to ostatni rok produkcji motocykli tej marki. Wiadomość tą ogłosił w 2013 roku obecny prezes firmy.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe