Motocykle Husaberg

Charakterystyka marki

Husaberg to producent motocykli z dwu lub czterosuwowymi silnikami. Początkowo firma produkowała swoje motocykle w Szwecji, ale obecnie ich produkcja odbywa się Austrii w macierzystej firmie KTM, która jest właścicielem Husaberga.

Tak to się zaczęło

Firma Husaberg powstała w 1988 roku. Jej założenie związane było z zakupem szwajcarskiej firmy  Husqvarna przez Cagiva w 1987 roku. Jednak nadal, co ciekawe, części do tego typu motorów były produkowane w Szwajcarii. Nazwa firmy właśnie pochodzi z  od nazwy miasteczka Husabergs Udde, gdzie zlokalizowana była pierwsza siedziby firmy. Po raz pierwszy użył jej jeden z pracowników firmy, który został zmuszony do podania nazwy w czasie prezentowania modelu. To firma, o której mówi się, że „urodziła się w Szwecji, ale rozkwitła w Austrii” i ta austriacka precyzja jest tym co ją wyróżnia.

Niezawodność i innowacyjność

Husaberg to motocykle o wysokiej jakości i wytrzymałości oraz troski, o każdy nawet najmniejszy szczegół. Nowoczesne rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i komfort. Na uwagę zasługuje również ciekawa stylistyka, która wyróżnia właściciela tego modelu na drodze. Cechą wyróżniającą ten model jest niezawodny silnik, który gwarantuje niesamowite doznania w czasie jazdy. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mocnych wrażeń i lubią czuć dreszcz emocji w czasie jazdy. Co ciekawe motocykle tej marki używane są przez szwedzkie wojsko.

Czy to już koniec?

Niestety miłośnicy marki nie maja powodów do radości. 2014 roku firma przeżywa 25-lecie istnienia jednak równocześnie jest to ostatni rok produkcji motocykli tej marki. Wiadomość tą ogłosił w 2013 roku obecny prezes firmy.

Pozostałe modele Husaberg

Poniżej znajduje się lista modeli Husaberg do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

F
T
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe