Motocykle Italjet

Charakterystyka marki

Italjet to włoska firma z dość długimi tradycjami na rynku, którą założył  Leopoldo Tartarini jako odpowiedź na swoją pasję i miłość do dwóch kółek. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1959 roku od produkcji motorowera Italjet 50. Był to model trójkołowy, który zaistniał od razu w świecie wyścigów osiągając nie małe sukcesy. Niestety do dnia dzisiejszego nie zachował się w całości żaden egzemplarz.

Jeszcze trochę historii

Firma korzystając z pierwszych sukcesów rozpoczęła produkcję kolejnych modeli, które cieszyły się dużym powodzeniem na rynku i odnosiły sukcesy w wyścigach. Na uwagę zasługuje szczególnie model wyprodukowany w 1972 roku, we współpracy ze znaną firmą Yamaha. Modelem tym był Buccaner 125, w którym zastosowano dwusuwowy oraz dwucylindrowy silnik. Przez trzy kolejne lata zwyciężał on w międzynarodowych wyścigach juniorów przynosząc firmie sławę i pieniądze.

Firma dbając o swoich klientów, stopniowo poszerzała swoją ofertę tak by dotrzeć do jak największego grona odbiorców. W latach 80-tych po raz pierwszy z fabryk wyjechały motocykle wyposażone w autorskie silniki  Italjet, jednak nadal korzystano i korzysta się z silników innych firm. I choć 2003 roku firma przeżyła potężny kryzys, to jednaka pozostała w rekach rodziny i powoli odbudowuje swój wizerunek na motoryzacyjnym rynku.

To co naprawdę ważne

Właściciele firmy  Italjet od początku stawiali na jakość i innowacyjność.  W pojazdach stosuje się najnowsze rozwiązania technologiczne jak również ciekawe stylizacje i kolorystykę. Elastyczność i kreatywność to podstawowe cechy tej marki, która dba aby odpowiadać na oczekiwania i potrzeby klientów.

Pozostałe modele Italjet

Poniżej znajduje się lista modeli Italjet do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
B
C
D
F
J
M
P
R
S
T
V
Y
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe