Części do Italjet

Najpopularniejsze modele

motocykle Italjet - logo

Charakterystyka marki

Italjet to włoska firma z dość długimi tradycjami na rynku, którą założył  Leopoldo Tartarini jako odpowiedź na swoją pasję i miłość do dwóch kółek. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1959 roku od produkcji motorowera Italjet 50. Był to model trójkołowy, który zaistniał od razu w świecie wyścigów osiągając nie małe sukcesy. Niestety do dnia dzisiejszego nie zachował się w całości żaden egzemplarz.

Jeszcze trochę historii

Firma korzystając z pierwszych sukcesów rozpoczęła produkcję kolejnych modeli, które cieszyły się dużym powodzeniem na rynku i odnosiły sukcesy w wyścigach. Na uwagę zasługuje szczególnie model wyprodukowany w 1972 roku, we współpracy ze znaną firmą Yamaha. Modelem tym był Buccaner 125, w którym zastosowano dwusuwowy oraz dwucylindrowy silnik. Przez trzy kolejne lata zwyciężał on w międzynarodowych wyścigach juniorów przynosząc firmie sławę i pieniądze.

Firma dbając o swoich klientów, stopniowo poszerzała swoją ofertę tak by dotrzeć do jak największego grona odbiorców. W latach 80-tych po raz pierwszy z fabryk wyjechały motocykle wyposażone w autorskie silniki  Italjet, jednak nadal korzystano i korzysta się z silników innych firm. I choć 2003 roku firma przeżyła potężny kryzys, to jednaka pozostała w rekach rodziny i powoli odbudowuje swój wizerunek na motoryzacyjnym rynku.

To co naprawdę ważne

Właściciele firmy  Italjet od początku stawiali na jakość i innowacyjność.  W pojazdach stosuje się najnowsze rozwiązania technologiczne jak również ciekawe stylizacje i kolorystykę. Elastyczność i kreatywność to podstawowe cechy tej marki, która dba aby odpowiadać na oczekiwania i potrzeby klientów.

Wszystkie modele Italjet

Poniżej znajduje się lista modeli Italjet do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Ascot

Bazooka

Cruise

Dragster

Formula

Jack

Jet-Set

Jupiter

Millennium

Pista

Reporter

Scoop

Torpedo

Velocifero

Yankee

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe