Części do Longjia

Najpopularniejsze modele

motocykle Longjia - logo

Charakterystyka marki

LONGIJA to marka dobrze znana polskim miłośnikom jednośladów, którzy szukają nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań w konkurencyjnych cenach. Oficjalna nazwa firmy brzmi Ningbo Longjia Motorcycle Co. Ltd. I jest ona jedną z najprężniej działających przedsiębiorstw na chińskim rynku. Swoje produkty wysyła na międzynarodowe rynki, na których cieszą się one co raz większą popularnością.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w delcie rzeki Jangcy, która jest jednym z najbardziej rozwiniętych obszarów regionu. Siedziba firmy ogromny obszar, gdzie oprócz biur znajdują się ogromne hale produkcyjne. Co rocznie firma wypuszcza na rynek 200 000 tys. motocykli oraz podobną ilość silników. Lokalizacja w pobliżu portu i drogi ekspresowej ułatwia transport wyprodukowanych maszyn.

W trosce o dobro klienta stworzono kompleksowe centrum dystrybucyjne, gdzie podobnie jak w fabrykach zatrudniani są specjaliści, którzy znają się na swojej pracy i wykonują ją  ogromną pasją i zaangażowaniem. Ich wiedza i doświadczenie przekłada się na jakość i niezawodność oferowanych pojazdów.

Wszystkie modele Longjia

Poniżej znajduje się lista modeli Longjia do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Caper LJ50QT-E

Exactly XT50QT-K

L-EVO

LJ125T-A

LJ150-QT4

LJ50QT-2L

LJ50QT-4

LJ50QT-E

LJ50QT-F-01

LJ50QT-F

LJ50QT-H

LJ50QT-K

LJ50QT-M

RS.LJ50QT-L

Sharpy XT50QT-4

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe