Części do MBK

Najpopularniejsze modele

motocykle MBK - logo

Charakterystyka marki

MBK to francuska firma słynąca przede wszystkim z produkcji skuterów. Firma swoimi początkami sięga 1923 roku i przez wiele lat pod nazwą Motobécane była jednym z najpopularniejszych producentów motocykli w Europie.

Pierwsze modele produkowane przez firmę posiadały czterocylindrowe silniki i były jednymi z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych na ówczesnym motoryzacyjnym rynku. W latach 70-tych firma wypuściła na rynek dwa modele motocykli z 125 cc cylindrem. Odniosły one ogromny sukces na francuskim rynku.

Pomimo dużej popularności sprzedaż motocykli powoli spada gdyż a rynku pojawia się coraz więcej modeli produkowanych przez firmy japońskie, które oferują klientom przede wszystkim atrakcyjne ceny.

Ze względu na problemy finansowe firma w 1981 roku została przejęta przez japońską formę Yamaha, która przejęła 99% udziałów firmy i od tej pory pod nazwą MBK produkuje przede wszystkim skutery. Jest to bezwzględny lider na rynku francuskim, ale skutery tej firmy doceniane są również w innych europejskich krajach, szczególnie we Włoszech. Obecnie w ofercie formy MBK znajduje się 20 różnych modeli sterów, spośród których największą popularnością cieszy się MBK Booster, który dostępny jest w wersji z silnikiem 50cc lub 125cc.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe