Motocykle MBK

Top 10 modeli MBK

Charakterystyka marki

motocykle MBK - logo

MBK to francuska firma słynąca przede wszystkim z produkcji skuterów. Firma swoimi początkami sięga 1923 roku i przez wiele lat pod nazwą Motobécane była jednym z najpopularniejszych producentów motocykli w Europie.

Pierwsze modele produkowane przez firmę posiadały czterocylindrowe silniki i były jednymi z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych na ówczesnym motoryzacyjnym rynku. W latach 70-tych firma wypuściła na rynek dwa modele motocykli z 125 cc cylindrem. Odniosły one ogromny sukces na francuskim rynku.

Pomimo dużej popularności sprzedaż motocykli powoli spada gdyż a rynku pojawia się coraz więcej modeli produkowanych przez firmy japońskie, które oferują klientom przede wszystkim atrakcyjne ceny.

Ze względu na problemy finansowe firma w 1981 roku została przejęta przez japońską formę Yamaha, która przejęła 99% udziałów firmy i od tej pory pod nazwą MBK produkuje przede wszystkim skutery. Jest to bezwzględny lider na rynku francuskim, ale skutery tej firmy doceniane są również w innych europejskich krajach, szczególnie we Włoszech. Obecnie w ofercie formy MBK znajduje się 20 różnych modeli sterów, spośród których największą popularnością cieszy się MBK Booster, który dostępny jest w wersji z silnikiem 50cc lub 125cc.

Wszystkie modele MBK

Poniżej znajduje się lista modeli MBK do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
C
E
F
H
S
T
X
Y
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe