Części do Motobi

Najpopularniejsze modele

motocykle Motobi - logo

Charakterystyka marki

MOTOBI to polska marka, choć trzeba zaznaczyć, że firma ta produkująca skutery ma swoją siedzibę w Chinach. I to specjalnie dla polskich odbiorców zostały zaprojektowane i wyprodukowane skutery o wdzięcznej nazwie MOTOBI.

 

Bez wątpienia jest to firma zorientowana na sukces. I choć produkuje swoje skutery w Chinach to ma włoskie korzenie. Firmę założył pod koniec lat 40-tych XX wieku Giuseppe Benelli. Swoje pojazdy, wypuszczała na rynek aż do 1977 roku. Motory produkowane przez tą firmę odnosiły sukcesy sportowe na arenie międzynarodowej cieszyć się szacunkiem i coraz większym zainteresowaniem ze strony miłośników jednośladów. Można powiedzieć, że to firma, która idealnie łączy tradycje z nowoczesnością.

 

Z roku na rok poprawia się jakość oferowanych pojazdów przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Klienci zaczynają doceniać i cieszyć się z możliwości jakie może im zaoferować MOTOBI i co ważne jej popularność wśród polskiego odbiorcy cały czas rośnie tak jak możliwości pojazdów MOTOBI.

Wszystkie modele Motobi

Poniżej znajduje się lista modeli Motobi do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Flaming 4T

Huzar I

Huzar II

Łoś

Orlik I

Orlik II

Rocky

Sowa I

Sowa II

Spider 4T

Sprint I 4T

Sprint II 4T

Wektor

Wilga I 4T

Wilga II 4T

Wilga III 4T

Motobi Wilga 3 to typowy azjatycki skuter ginący w miejskim zgiełku. Został wyposażony w niewysilony czterosuwowy silnik odznaczający się małą awaryjnością i niskim apetytem na paliwo, choć jak wiadomo te dwie sprawy zależą głównie od kierowcy. Początkujący jeźdźcy chwalą go za łatwość prowadzenia i zwinność, a lekko wyglądająca konstrukcja potęguje w nich pewność poruszania się nim.

Wilga posiada duży schowek mieszczący kask typu jet i kilka drobiazgów oraz duży reflektor i kierunki zapewniające dobrą widoczność. Do listy zalet możemy dopisać jeszcze seryjny kufer, alarm i dobrze spasowane plastiki, które są niestety słabej jakości. Gdyby nie mała ilość miejsca na kolana i twarda kanapa byłby to w pełni komfortowy pojazd.

Żbik I 4T

Żbik II 4T

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe