Motocykle MV Agusta

Charakterystyka marki

MV Agusta to włoska firma założona w Mediolanie w 1945 roku. Firma zajmuje się produkcją motocykli sportowych, wykorzystywane w wyścigach samochodowych. Jest to jedna z najsłynniejszych firm produkujących motocykle na świecie. Za ojca firmy i jej sukcesu uważa się Vincenzo Augusta.  Fakt, że pojazdy tej firmy odnosiły spektakularne sukcesy na torach wyścigowych zdecydowanie przyczyniły się do wzrostu popularności firmy.

Oficjalnie na rynku firma zaistniała w 1978 gdy jej właściciel Cagiva stał się producentem motocykli. Przejmując mniejsze firmy w Europie takie jak np. szwajcarską Moto Morni Husavarna. Wszystko to przyczyniło się do tego, że firma zaczęła odnosić sukcesy na międzynarodowych rynkach.  Słynny model F4 powstał w 1997 i od razu stał się punktem odniesienia przy produkcji wszystkich motorów na rynku należących do tego segmentu pojazdów.

I choć również firmy MV Agustanie nie ominął kryzys gospodarczy i firma popadła w pewne problemy finansowe to obecnie za sprawą nowego właściciela-Claudia Castiglioni, jego syna oraz zespołu złożonego z miłośników motocykli, który dba o odpowiednią reputację i rozwój firmy, na nowo odzyskuje ona swoją pozycję na rynku. Modelem flagowym firmy obecnie jest ulepszona wersja modelu F4R oraz nowe modele F3 i F3 Brutale.

Pozostałe modele MV Agusta

Poniżej znajduje się lista modeli MV Agusta do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

B
D
F
R
S
T
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe