1. Gmoto.pl
  2. Producenci
  3. Motul

Motul - sklep

Motul logo

Renomowany producent Motul z ogromną historią

Bardzo doświadczony koncern o przeszło 150-letniej historii. Znany na całym świecie z innowacyjnych rozwiązań i pionierskich produktów na rynku olejów i smarów. Ogromny wkład w sport motocyklowy i współpracę z producentami jednośladów Yahama, Suzuki czy Honda. Wysokiej jakości produkty przeznaczone do rozmaitych celów. Poznaj Motul.

Półsyntetyczne Motul

Więcej o Motul

Choć francuska firma Motul powstała w połowie lat 50-tych XX wieku, jej historia sięga wiek wcześniej. W 1853 roku w Nowym Jorku powstał Swan&Finch, producent środków smarnych do różnych maszyn stosowanych w przemyśle. Jedną z marek producenta był Motul, który oferował produkty do samochodów i motocykli. W latach 30-tych, Motul wszedł na europejski rynek za sprawą Ernsta Zauga i jego firmy Supra Penn, która rozsławiła tą markę na Starym Kontynencie. Właśnie dzięki niemu, Motul przerodził się w osobną, dużą firmę, która po 20 latach przejęła cały Swan&Finch i przeniosła siedzibę firmy do Francji.

Od tego czasu Motul nieustannie rozwijał technologie stawiając szczególnie na sport motorowy, między innymi wyścigi motocyklowe, gdzie przez lata współpracował z zespołami fabrycznymi Hondy, Yamahy czy Suzuki. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu, już w latach 60-tych Motul jako pierwszy wypuścił na rynek olej półsyntetyczny Century 2100, a kilka lat później zaprezentował olej Century 300V, pierwszy w pełni syntetyczny olej silnikowy. Jego dział rozwoju technologii do dziś stanowi dla wielu producentów wzór i pierwotne źródło, z którego czerpią oni technologie stosowane w swoich produktach.

Obecnie Motul jest jednym z liderów w branży. Nie tylko oleje, ale też smary do łańcuchów czy łożysk Motul należą do czołówki, gwarantując sprawną pracę układu przez dużo dłuższy czas. Prócz nich, Motul oferuje także szeroką gamę produktów chemii warsztatowej i motocyklowej, produkując wysokiej jakości środki do czyszczenia motocykli i konkretnych ich mechanizmów, odzieży i rąk, czy też płyny do chłodnic i nasączania filtrów.

Wysokiej jakości chemia, olej czy smar do łańcucha Motul w Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz chemię, smar i olej Motul do motocykla w wielu odmianach. Oferujemy szeroką gamę produktów tej renomowanej, francuskiej marki w atrakcyjnych cenach. Cechy i parametry danego produktu znajdziesz klikając na konkretną pozycję na liście.

Produkty Motul znajdziesz także w kategoriach:
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe