check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Kupujesz bezpiecznie

Naszą misją jest zapewnienie każdemu klientowi bezpieczeństwa na najwyższym poziomie i zagwarantowanie zadowolenia z zakupów. Stale pracujemy nad zabezpieczeniami sklepu internetowego, co potwierdzają liczne certyfikaty i znaki jakości. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie nas.

                          

Trusted Shops — posiadamy Znak Jakości Trusted Shops, który przyznawany jest wyłącznie sklepom internetowym spełniającym wysokie standardy obsługi klientów. Specjaliści z zespołu Trusted Shops sprawdzają podczas audytu ponad 100 różnych kryteriów, bazując na krajowych i europejskich przepisach dotyczących zakupów internetowych oraz uwzględniając aktualne postanowienia organów regulujących handel elektroniczny. Sklepy wyróżnione Znakiem Jakości Trusted Shops posiadają gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

Zwrot towaru bez podania przyczyny — stosujemy się do postanowień polskiego prawa, dlatego na zwrot towaru masz zawsze 15 dni od otrzymania przesyłki.

  Pewność firmy — istniejemy na rynku nieprzerwanie od 2009 roku. Nasz zespół to ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin, dla których największą pasją są motocykle.

Ochrona danych osobowych — stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z wymogami polskiego prawa. Twoje dane są u nas bezpieczne.
  Śledzenie przesyłki w dowolnym momencie — po nadaniu paczki otrzymasz numer listu przewozowego oraz adres strony, na której możesz śledzić status swojej przesyłki.

Certyfikat Rzetelna Firma — posiadamy polski certyfikat Rzetelna Firma przyznawany przedsiębiorstwom, które spełniają wymogi Kodeksu Etycznego w zakresie uczciwości, rzetelności i wiarygodności prowadzonego biznesu.

  Pierwsze miejsce w rankingu Opineo w kategorii Motoryzacja — w 2022 roku zdobyliśmy 1. miejsce w kategorii Motoryzacja w rankingu Opineo, zdobywając średnią ocenę 4,87/5 na podstawie 64062 głosów.

  Zwrot towaru bez podania przyczyny — stosujemy się do postanowień polskiego prawa, dlatego na zwrot towaru masz zawsze 15 dni od otrzymania przesyłki.

Certyfikat SSL — Twoje dane podczas przesyłania do nas są w pełni szyfrowane, dzięki czemu są tajne dla niepowołanych osób. Sprawia to, że Twoje dane są bezpieczne.