1. Gmoto.pl
  2. Producenci
  3. LS2

LS2 - sklep

LS2 logo

Chiński LS2 to groźny rywal czołowych producentów

Chiński producent skutecznie konkurujący z czołowymi markami ze Starego Kontynentu. Udany pomysł na wysokiej jakości kask motocyklowy w atrakcyjnych cenach. Sprawdzone pomysły połączone z najnowocześniejszymi technologiami dostępne dla każdego fana jednośladów. Marka, która z sukcesem weszła na listę uczestników Rajdu Dakar i wyścigów MotoGP. Poznaj LS2.

Wyprzedaże LS2

Więcej o LS2

Stworzony przez biznesmena Arthura Liao LS2 to ciekawy przykład rozwoju chińskiego biznesu. Początkowo Liao atakował rynek tanich produktów krajowych. Pomysł oraz wiedza partnera przyniosły sukces, który Liao szybko postanowił przenieść na rynki zagraniczne. Atutem było skupienie produkcji w jednej firmie, od surowców do obróbki i wykończenia kasku. Międzynarodowa marka MHR udanie zaatakowała międzynarodowy rynek tanich kasków, jednak dla Liao było to wciąż za mało.

W 2007 roku Liao stworzył więc markę, która miała walczyć z najlepszymi. Liao System 2, czyli w skrócie LS2 postawiła na rozwój oraz wizerunek, tworząc centrum dystrybucyjne pod Barceloną oraz głęboko angażując się w sport motocyklowy. W ich kaskach startowali zwycięzcy Rajdu Dakar, a potem także wyścigów Moto3, 2 i królewskiej MotoGP, wynosząc logo LS2 na sam szczyt.

W ten sposób LS2 skutecznie odrzuciło od siebie łatkę chińskiego producenta, stając się renomowanym i równym konkurentem dla marek z Europy, Japonii czy USA. Opracowana przez LS2 linia produkcyjna łączy nowoczesność ze sprawdzonymi rozwiązaniami, a dział rozwoju przynosi nowe technologie, które błyszczą pośród pomysłów na wentylację, wyściółkę czy samą konstrukcję kasku. A wszystko pozostaje wciąż w bardzo konkurencyjnych, dostępnych nawet dla mniej zamożnego motocyklisty cenach.

Wysokiej jakości produkty LS2 w atrakcyjnych cenach w Gmoto.pl

 W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów firmy LS2. Oferujemy sprawdzone, solidne kaski wielu typów i rozmiarów w bardzo atrakcyjnych cenach, a także wytwarzane przez LS2 elementy odzieży motocyklowej, w tym kombinezony. Cechy i parametry danego produktu znajdziesz po kliknięciu na daną pozycję.

Produkty LS2 znajdziesz także w kategoriach:
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe