Motocykle HM-Moto

Najpopularniejsze modele HM-Moto

Charakterystyka marki

Firma HM-Motors powstała z pasji i dla pasji dla motocykli. Po koniec lat 80-tych XX wieku zaprzyjaźniona grupa przemysłowców postanowiła połączyć miłość do sportu z zamiłowaniem do interesów.  Dokładnie 19 kwietnia 1983 roku  powstała firma Motors Spa, która początkowo dystrybuowała na włoskim rynku hiszpańskie modele motocykli. 

Ważny krok w rozwoju firmy

Znaczącym momentem był rok 1988, kiedy to dwie na motoryzacyjnym rynku firmy Honda i włoska Indriudstale podpisały umowę, zgodnie z którą motocykle Honda Motocross miały być sprzedawane na włoskim rynku. Wydarzenie to zapoczątkowało powstanie znaku towarowego, który jest dzisiaj rozpoznawany na całym świecie HM-Mootrs.

Dalszy rozwój firmy i sportowe sukcesy

Posunięcie to okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i firma HM- Motors rozwijając skrzydła wypuściła na rynek swoje modele motocykli. Powstały modele  ENDURO I SUPERMOTARD, które zrewolucjonizowały motocyklowy rynek i przez długi czas były numerem jeden na torach wyścigowych. Do 2011 roku  motocykle firmy HM-Mootrs wywalczyły aż 11 zwycięstw co jest naprawdę ogromnym sukcesem na światową skalę.

 

Z perspektywą na przyszłość

Jednoślady będące przedstawicielami marki to klasa i bezpieczeństwo. Firma stara dotrzeć do różnorodnych grup odbiorców proponując im ciekawe rozwiązania.  W bogatej ofercie posiada motory sportowe jak również modele wyprodukowane z myślą o młodszych użytkownikach.  Jej zaangażowanie i klasę doceniają odbiorcy w całej Europie.

Pozostałe modele HM-Moto

Poniżej znajduje się lista modeli HM-Moto do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

C
D
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe