Części do HM-Moto

Najpopularniejsze modele

motocykle HM-Moto - logo

Charakterystyka marki

Firma HM-Motors powstała z pasji i dla pasji dla motocykli. Po koniec lat 80-tych XX wieku zaprzyjaźniona grupa przemysłowców postanowiła połączyć miłość do sportu z zamiłowaniem do interesów.  Dokładnie 19 kwietnia 1983 roku  powstała firma Motors Spa, która początkowo dystrybuowała na włoskim rynku hiszpańskie modele motocykli. 

Ważny krok w rozwoju firmy

Znaczącym momentem był rok 1988, kiedy to dwie na motoryzacyjnym rynku firmy Honda i włoska Indriudstale podpisały umowę, zgodnie z którą motocykle Honda Motocross miały być sprzedawane na włoskim rynku. Wydarzenie to zapoczątkowało powstanie znaku towarowego, który jest dzisiaj rozpoznawany na całym świecie HM-Mootrs.

Dalszy rozwój firmy i sportowe sukcesy

Posunięcie to okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i firma HM- Motors rozwijając skrzydła wypuściła na rynek swoje modele motocykli. Powstały modele  ENDURO I SUPERMOTARD, które zrewolucjonizowały motocyklowy rynek i przez długi czas były numerem jeden na torach wyścigowych. Do 2011 roku  motocykle firmy HM-Mootrs wywalczyły aż 11 zwycięstw co jest naprawdę ogromnym sukcesem na światową skalę.

 

Z perspektywą na przyszłość

Jednoślady będące przedstawicielami marki to klasa i bezpieczeństwo. Firma stara dotrzeć do różnorodnych grup odbiorców proponując im ciekawe rozwiązania.  W bogatej ofercie posiada motory sportowe jak również modele wyprodukowane z myślą o młodszych użytkownikach.  Jej zaangażowanie i klasę doceniają odbiorcy w całej Europie.

Wszystkie modele HM-Moto

Poniżej znajduje się lista modeli HM-Moto do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Cota

Cota Repsol

CRE

CRE B

CRE F

CRF

CRM

CRM B

CRM F

CSF

Derapage

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe