Motocykle Malaguti

Charakterystyka marki

Na początku lat 30-tych XX wieku w Bolonii. Antonio Malaguti rozpoczynał swoją działalność zatrudniając  kilku pracowników, którzy zajmowali się produkcją rowerów. Były to rowery, które przeznaczone były dla sportowców.

Ponieważ to co robili wykonywali z pasją i zaangażowaniem nie bojąc się nowych, często nietypowych rozwiązań szybko stworzyli oryginalne konstrukcje, które docenili odbiorcy. Po zakończeniu II wojny światowej Malaguti spróbował zaryzykować i skupić swoje działania na pojazdach mechanicznych. Pierwszymi pojazdami, które wyjechały z zakładu Włocha były rowery z silnikami spalinowymi. Potem zaczęto produkować motorowery, motocykle oraz skutery.   

W 1960 roku ze względów ekonomicznych i lokalowych przeniesiono siedzibę firmy do San Lazzaro. Tam to produkcja skupiła się przede wszystkim na skuterach, które obecnie są sztandarowym produktem firmy. Firma rozwijała się dość dynamicznie z małej hali o powierzchni 800m2  przekształciła się w ogromnych rozmiarów przedsiębiorstwo. Współcześnie firma ma swoje fabryki w kilku włoskich miastach i prężnie rozwija swoją działalność.

Dbając o wysoką jakość oferowanych pojazdów korzysta z doświadczenia innych firm zamawiając u nich wysokiej klasy podzespoły.  Bogata oferta Malaguti spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Najnowszy model Madison posiada szeroki wybór silników od 125 do 400 ccm pojemności. 

Pozostałe modele Malaguti

Poniżej znajduje się lista modeli Malaguti do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

B
C
D
E
F
M
P
R
S
X
Y
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe