Części do Malaguti

Najpopularniejsze modele

motocykle Malaguti - logo

Charakterystyka marki

Na początku lat 30-tych XX wieku w Bolonii. Antonio Malaguti rozpoczynał swoją działalność zatrudniając  kilku pracowników, którzy zajmowali się produkcją rowerów. Były to rowery, które przeznaczone były dla sportowców.

Ponieważ to co robili wykonywali z pasją i zaangażowaniem nie bojąc się nowych, często nietypowych rozwiązań szybko stworzyli oryginalne konstrukcje, które docenili odbiorcy. Po zakończeniu II wojny światowej Malaguti spróbował zaryzykować i skupić swoje działania na pojazdach mechanicznych. Pierwszymi pojazdami, które wyjechały z zakładu Włocha były rowery z silnikami spalinowymi. Potem zaczęto produkować motorowery, motocykle oraz skutery.   

W 1960 roku ze względów ekonomicznych i lokalowych przeniesiono siedzibę firmy do San Lazzaro. Tam to produkcja skupiła się przede wszystkim na skuterach, które obecnie są sztandarowym produktem firmy. Firma rozwijała się dość dynamicznie z małej hali o powierzchni 800m2  przekształciła się w ogromnych rozmiarów przedsiębiorstwo. Współcześnie firma ma swoje fabryki w kilku włoskich miastach i prężnie rozwija swoją działalność.

Dbając o wysoką jakość oferowanych pojazdów korzysta z doświadczenia innych firm zamawiając u nich wysokiej klasy podzespoły.  Bogata oferta Malaguti spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Najnowszy model Madison posiada szeroki wybór silników od 125 do 400 ccm pojemności. 

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe