check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Nagrody i certyfikaty

Stale się rozwijamy i udoskonalamy nasz sklep internetowym, co nie przechodzi bez echa wśród klientów. Od lat zdobywamy nagrody i wyróżnienia w największych rankingach sklepów internetowych w Polsce.

 

Pierwsze miejsce w kategorii “Motoryzacja” w rankingu Opineo — w 2018 i 2022 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii “Motoryzacja” w prestiżowym zestawieniu Ranking Sklepów Internetowych organizowanym przez Opineo, pokonując nie tylko inne sklepy motocyklowe, ale również sklepy internetowe z częściami samochodowymi i oponami.

 

2 miejsce - 2016 - motoryacja - opineo

Drugie miejsce w kategorii “Motoryzacja” w rankingu Opineo — w 2016 roku zdobyliśmy drugie miejsce w kategorii “Motoryzacja” w prestiżowym zestawieniu Ranking Sklepów Internetowych organizowanym przez Opineo. Wyróżniliśmy się na tle innych nie tylko innych sklepów motocyklowych, ale również dostawców części samochodowych i opon.

Zobacz cały ranking > (szczegóły: str.40)

 

 

Wyróżnienie w kategorii “Najlepsze sklepy internetowe” w rankingu Opineo — w 2021 roku zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii “Najlepsze sklepy internetowe” w prestiżowym zestawieniu Ranking Sklepów Internetowych 2021 organizowanym przez Opineo. Wyróżniliśmy się na tle nie tylko sklepów motocyklowych i motoryzacyjnych, ale również sklepów internetowych z innych branż.