Części do CPI

Najpopularniejsze modele

motocykle CPI - logo

Charakterystyka marki

Firma CPI, modele swoich maszyn wyposażyć zdecydowała się w silniki o stosunkowo niewielkiej pojemności. W efekcie, pojazdy znajdujące się w aktualnej, bardzo złożonej ofercie, charakteryzują się idealnym dostosowaniem do jazdy miejskiej. Jak bowiem nietrudno można zauważyć, mała pojemność silnika przekłada się bezpośrednio na wyraźnie mniejsze spalanie w przypadku często spotykanych miejskich korków. Smukła sylwetka, czyli, posługując się terminologią nieco bardziej fachową, aerodynamiczny kształt maszyny, działa na korzyść motocykla poruszającego się w terenie miejskim. Mimo, że na pierwszy rzut oka, zależność ta wydawać może się dość osobliwa, smukła sylwetka motocykla i niewielka waga przekłada się na mniejszy moment obrotowy, który potocznie znany jest jako rozbujanie silnika. Tym samym, maszyny produkcji CPI są niejako tworzone z myślą o swobodnej, ale także i niezwykle dynamicznej jeździe pełnej wyzwań. Wyzwania te będą się pojawiać w postaci zakrętów oraz różnego rodzaju przeszkód dla stabilnej, miarowej jazdy. Częstym winowajcą utraty płynności jazdy w mieście jest sygnalizacja świetlna.

 Modele CPI dysponują mocą silnika równą od 3kW do 4kW, przy czym wykorzystywanym sprzętem jest napęd w charakterze pasa napędowego. Rodzaj napędu, jakim dysponuje z reguły klasyczna maszyna o przeznaczeniu miejskim, to zaledwie jeden z parametrów, jakie warto wziąć pod uwagę w procesie doboru maszyny.
Przed zakupem motocykla, warto wstrzymać się z ostateczną decyzją i zdecydować się na podróż próbną. Jazda próbna, ma na celu pokazać potencjalnemu klientowi wszystkie możliwości interesującej go maszyny.

 

Podsumowując, sprzęt ten jest dostosowany specjalnie dla użytkowników, którzy chcą aby ich maszyna była zwrotna, opływowa a przede wszystkim ekonomiczna. Parametry te są w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Szczególnie liczy się tu oszczędność, ponieważ części zamienne a także samo paliwo są bardzo kosztowne.

Wszystkie modele CPI

Poniżej znajduje się lista modeli CPI do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

Aragon

Crab

Formula

Freaky

GTR

GTS

Gtx

Hussar

Mars

Oliver

Oliver City

Oliver Sport

Popcorn

RV

SM

SMX

SX

Trigger

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe